- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
3
Nie wróci. Całe szczęście. Nie po to pozbyliśmy dwóch ostatnich darmozjadów, żeby wrócił największy.
1
@Limit_l3ss "Darmozjadów" xDD. Nikt nie dał temu klubowi tyle co Messi, a ujmowanie zasług Busquetsowi, czy Albie jest nie na miejscu.
58
@Limit_l3ss nazwać Messiego darmozjadem to wyższy poziom odklejenia i głupoty
20
@Limit_l3ss Nie bluźnij żeby zabłysnąć, słabe to strasznie...
21
@Limit_l3ss Nie wiem spod jakiego kamienia wypełzłeś, ale możesz już wpełznąć pod niego z powrotem. I zabierz ze sobą tego Heńka co ci przyherbował.
Komentarz usunięty
2
@Limit_l3ss
Choć trochę mimo wszystko przesadzasz, to został jeszcze co najmniej jeden, ale Leo to nam da więcej stojąc niż cała reszta biegając, wiec wstrzymaj lejce
2
@Limit_l3ss boli was madryciarzy wielki messi
0
@Limit_l3ss Dawny Messi byl kocurem i faktycznie byloby szczytem nazwanie go darmozjadem. Jednak obecnie to wrak pilkarza i faktycznie moglby takowym byc
3
@Alberto1031 wrak piłkarza, który pół roku temu został mistrzem świata i MVP turnieju, a teraz został wybrany głosami innych zawodników do jedenastki ligue 1. Nie żartujmy sobie i nie obrażajmy najlepszego piłkarza w historii takimi farmazonami. Nawet jeśli miałby drastycznie obniżyć poziom sportowy to nie rozumiem czemu tez nikt nie bierze pod uwagę potencjału finansowego jaki może nieść za sobą powrót Messiego zaczynajac od sponsorów, a kończąc na spieniężeniu jego odejścia po przez jakieś okolicznościowe koszulki/gadżety itd. Dla pogrążonej w długach Barcelony byłby to bardzo potrzebny zastrzyk gotówki nawet jeśli miałoby to trwać tylko rok.
0
@Alberto1031 wrak piłkarza? Hahaha większych bzdur dawno nie czytałem. Jeśli Messi jest wrakiem piłkarza,to jak nazwać 80% piłkarzy grających zawodowo?
1
@ViscaelBarca2007 bo to jakieś odklejone dzieciaki z La rambli wypisują albo prześcieradła. Przecież to trzeba mieć grubo odklejone żeby takie bzdury pisać jak ten wyżej....
0
@Alberto1031 I pisze to gościu z flopem Griezmanem w avatarze- ten wrak piłkarza wykręcił najlepsze noty w lidze francuskiej i całkiem niedawno zdobył mistrzostwo świata.
0
@ViscaelBarca2007 Przyjdzie, poczlapie i zrozumiecie
0
@Sensible Griezmann przynajmniej jest smieszny