La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

0

Właśnie skończyłem oglądać Sukcesję, koncertowo spierniczyli zakończenie świetnego serialu. HBO po Grze o Tron chyba nie wyciągnęło żadnych wniosków....
Ehh szkoda słów.

0

@Bobo25 Jak dla mnie zakończenie doskonałe.

0

@Kamiloza91 ale to się kupy nie trzyma.

Uwaga spojlery....


Zero logiki w tym. Jeszcze dzień wczesniej Shiv na spotkaniu w domu matki zgadza się na to że szefem zostaje Kendal, ma dobry humor, akceptuje to. Dzień później tuż przed zebraniem zarządu dowiaduje się że szefem od strony Szweda ma zostać jej mąż Tom. Widać że jest wściekła, że chce za wszelką cenę udupic Matssona za tą decyzję i nie dopuścić do sprzedaży mu firmy i nagle na zebraniu zaczyna się wahać a potem jeszcze ten argument z dup. Że Kendal nie może być prezesem bo kogoś zabił... To jakiś absurd, tu nie ma grama logiki...
Już lepiej by to wyglądało jakby najmłodszy z braci się wycofał to by miało więcej sensu.
Dla mnie to zakończenie było takie na siłę by było zaskakujące, ale przez to jest pozbawione stosunku przyczyna-skutek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?