La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

25

Mistrz zapewniony od paru kolejek, przetrzebiony skład, Celta walcząca o utrzymanie, ostatni mecz sezonu, a tutaj grube rozkminy, że to zwiastun następnego sezonu, że Xavi znowu wszystko źle, że tego sprzedać, tamtego sprzedać, innego może kupić.

La Bamba jest niepodrabialna. Aż wstyd, naprawdę. Niech niektórzy najlepiej wrócą do wielbienia Konfederacji, bo to ostatnio na tej stronie wychodzi najlepiej.

3

@macio_944 jeszcze ten ostatni tydzień, pożegnania, ja nie wiem czy oni w ogóle trenowali xD

5

@macio_944 jakby ktoś przeczytał La Ramble bez kontekstu to by pomyślał że Barca spada z ligi xd

0

@macio_944 Chcesz regularnie grać w Lidze Europy? To se dalej chwal miernego trenera z kataru

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@macio_944 gra grą. Jesteś w stanie wytłumaczyć sens usilnego stawiania na Alonso czy Roberto? Bo ja nie. W tym sezonie Xavi już nam mocno utrudnił życie w Europie wystawiając Alonso i nie widać żeby czegoś go te wtopy Marcosa nauczyły. To będzie balast na przyszły sezon zwłaszcza bez innego zmiennika na LO.

0

@macio_944 Piszesz xdd bo nie możesz nic sensownego napisać. Klasyka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?