La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

1

Powiem Wam, że bardziej w tym momencie zależy mi na Gundoganie niż na Messim. Leo oczywiście super, jakby przyszedł, ale to w pomocy mamy takie przeciągi, że to jest niepojęte.
Już pomijam, że nie mamy ŚPD, ale taki Gundogan, to z Pedrim i De Jongiem robiłby niesamowitą robotę. Pablo Torre i Gavi z ławki..no marzenie :)
Natomiast na pewno De Jong nie mógłby grać jako ŚPD...to jest problem. Nie wiem jak Xavi będzie chciał to poukładać i nie wiem przede wszystkim kogo finalnie będzie miał.

Natomiast na ten moment, patrząc też na potencjalne transfery - ewidentnie lecimy na 3-5-1-1.

Wtedy TEORETYCZNIE da się grać bez prawdziwego ŚPD.
Balde na LO/LP, w środku Araujo, Kounde, Christensen. No teoretycznie to widzę.

0

@michal26 Da się grać bez prawdziwego SPD, bo kończy się to tym, że Christensen, Garcia tam lądują lub stawiamy na rozwój i Nico, albo nie stawiamy na rozwój i marnujemy Nico. Pivot to jest zasrany obowiązek, jedyna pozycja, której nie wzmocniono od wielu lat, jak teraz nie sprowadzą nawet jakiegoś przecinaka na to, to będzie zwyczajnie brak słów.

Co do tej formacji zabawnej, ja dalej widzę tutaj 3-4-3 Xaviego, kwadrat w środku, LO na LS, Dembele na PS, PŚO w stylu Kounde, Roberto chociażby tak może grać, Garcia, czy Araujo.

0

@michal26 zawsze możemy grać na dwóch pivotow i wysuniętym wyżej pedrim

konto usunięte

1

@michal26 jeśli my na pivota mamy sprowadzać Zubiego to również jestem za tym, żeby nie sprowadzać go wcale. Nico, Garcia i Christensen - to oczywiście brak jakiejkolwiek gwarancji jakości na ŚPD, ale Zubi również jej nie daje. Jak my mamy pchać się w takie durne transfery (z mojej perspektywy) to dałbym temu spokój.

Gundogan to jest must have. Nie możemy go odpuścić, jeśli będzie zielone światło od LL na transfer. Co do Messiego, to cały czas będę się upierał, że jest ważniejszy niż zakup ŚPD. Wczoraj mieliśmy przykład gry, jaka nas czeka, jak wypadnie Pedri czy Gavi. Będzie tragedia.

0

@Rewolucja123
Christensen, Araujo, Kounde - Balde, De Jong, Pedri, Gündogan, Dembele - Messi - Lewy.
Jak wół masz 3-5-1-1
No tylko, że tutaj musisz grać wtedy z 2 pomocników jako lekko wyżej niż Pivot. De Jong z Gündoganem. Obaj dość dobrze odbierają piłki, ale daleko im do bycia pivotem. Obaj muszą być ofensywnie nastawieni. Pedri trochę wyżej, Messi cofnięty za Lewym.
I to ma rację bytu.
Tylko wtedy MUSIMY mieć kogoś takiego jak Julian Alvarez. I tutaj świetnie Vitor Roque by się sprawdził.

1

@pioz123 zwłaszcza, że jest...za darmo...

0

@michal26 nie przejdzie. Dalej brakuje piłkarza pozycyjnego tutaj. A jakby chciało się z Gundoganq zrobić takiego piłkarza, to on prędzej urazy dozna, aniżeli zagra cały sezon tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?