La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

8

Przez Warszawę przeszedł marsz Tuska, w którym brało udział 100.000 osób. Marsz był przemocowy, wulgarny i nawoływał do nienawiści [TVP Info].

Odczuwam pewną niechęć redaktorów do Donalda Tuska xd

2

@Przemek2323 albo strach walczą o posady;)

7

@Przemek2323 tak samo jak TVN podawal zanizone liczby uczestnikow Marszu Niepodleglosci.
Pomijajac juz wyzywanie uczestnikow od faszystow i nazistow xD

Tak to jest wlasnie xD pieknie sie patrzy na te placze.

3

@jacobFCB w TVN mówili "Marsz Narodowcow" i faktycznie nagłaśniali wszystkie przypadki niewłaściwego zachowania. Między innymi wtedy, gdy doszło do spalenia racą mieszkania.
Jeśli dla Ciebie to jest dokładnie ta sama propaganda którą teraz robi TVP, to ok.

konto usunięte

2

@jacobFCB tak jest. Jedni i drudzy siebie warci. Jedni zarzucają drugim coś co sami robią

0

@Przemek2323 @DaPidejpi nie mowili marsz narodowcow, tylko mowili o 100 tysiacach faszystow na ulicach.
I nie miedzy innymi wtedy, tylko za kazdym razem.
Szczegolnie wtedy jak milicja PO strzelala do tlumu z armatek wodnych z solanka w 2014. W tym we mnie ;)
Potem co skrzyzowanie stal patrol i kazdego brudnego z soli zabierali na komisariat.
Zatem tak, to ta sama propaganda i tak samo zamordystyczna opcja polityczna, na ktora leje sikiem prostym, tak samo jak na pis.
Wyborcy PO powinno zaczac brac leki na pamiec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?