- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
1
Coco Gauff,pokonując Słowaczkę Schmiedlovą 7:5 6:2,melduje się w ćwierćfinale i tam może być potencjalną rywalką Igi Świątek.To by oznaczało rewanż za finał zeszłorocznego finału RG.Lekko niepokojąca,była przerwa medyczna na początku seta u Coco,z powodu jakichś kłopotów z kolanem.
0
@FcPortoFan1999 Jak oglądasz zawodniczki to która ma największą szansę na Garossa?
Ja tylko Swiatek oglądam bo też czasu nie mam za bardzo.
Ostatnio Iga rowerek więc ciężko ocenić.
Jednak myślę,że ona na tej mączce to może być taki Nadal damski.
0
@FcPortoFan1999 Iga z Coco łatwo sobie radzi, pasuje jej ta zawodniczka, oczywiście mecz meczowi nie równy, ale styl już tak. Iga do finału uważam że dotrze.
2
@Sysia11 Na Roland Garros? Jasne że Iga Świątek.To jej ulubiona nawierzchnia,i ma przewagę psychologiczną nad rywalkami. @tbas Dotrze do finału,i go wygra oczywiście.
0
@Sysia11 Finał będzie z Sabalenka a z drugiej strony drabinki zobaczymy ale mamy nadzieje ze Iga choć jest jeszcze Jebur i Heded maia. Z sabalenka będzie ciezko . Białoruska Agresorka sie spina na Polkę z wiadomych względów.
0
@FcPortoFan1999 Ja mam taką nadzieję,szegolnie,że ta dziewczyna jest bardzo skromna i pracownia.
To może być materiał na giganta jak Williams czy Henin.
0
@wasacz Bardziej bym powiedziała,że to Sabalenka będzie miała ciężej bo mączka to Igi ulubiona nawierzchnia i to z reguły Sabalenka prawie zawsze od Igi oklep dostaje na tej mączce.
0
@Sysia11 Patrząc na nawierzchnie,to bardziej do Justine Henin.Wydaję mi się,że ma potencjał zdominować ten turniej na kilka lat.Serena,lubiła jednak dużo szybsze nawierzchnie.
1
@FcPortoFan1999 Tak tak,chodziło mi o potencjał,że może być najlepszą na świecie i wygrać dużo WS.
Bo Iga tylko na trawiastych ma problem i musi je polubić a na twardych też jest znakomita.
Skromna dziewczyna z niej i pracowita,więc mam nadzieję,że nie będzie jak Osaka i nie skończy na laurach.
Zresztą widać,że jest spokojna i ułożona.
2
@FcPortoFan1999 Przewróciła się i upadła na kolano
1
@adi7adi8 Dokładnie,oby jej tam nic się nie stało.
0
@FcPortoFan1999 Iga o której wchodzi? Po Rune?
1
@Sysia11 Po meczu Rune-Cerundolo.
1
@FcPortoFan1999 oki dzięki,bo na sofie pisze,że za 7 min i myslałam,że nie będę miała na Eurosporcie.
0
@Sysia11 Nie nie,na tym korcie gdzie ma grać,Panowie Rune i Cerundolo,zaraz pewnie zaczną piątego seta.Czyli mecz Igi,przypuszczalnie po 19:15.