- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
0
Ciekawe po co tak naprawdę?
14
@urbipl od dawna produkują komary które nie mogą się rozmnażać i tym samym zmniejszają populację tych które mogą przenosić choroby zakaźne.
I to się akurat sprawdza bo spadła tam ilość chorób tropikalnych
0
@urbipl Czekaj, co? A po ch... komuś 30 milionów genetycznie zmodyfikowanych komarów?
0
@urbipl Na pewno nie po to, żeby poprawić ekosystem.
11
@urbipl
- zakłada foliową czapeczkę -
By zniszczyć świat! Koronawirus to też jego sprawka!
- zdejmuje foliową czapeczkę -
A tak na serio, cytuję:
"Istnieją komary, które można by określić „komarami Billa Gatesa”, lecz nie mają one żadnych zewnętrznych cech charakterystycznych i wyglądają dokładnie tak samo, jak inne komary. Określenie to można by zastosować do komarów hodowanych na specjalnych farmach w 11 krajach w ramach World Mosquito Program finansowanym przez byłego prezesa Microsoftu. W ramach tego projektu namnaża się i wypuszcza komary, które są nosicielami bakterii Wolbachia pipientis (oznaczony jako wMel), dzięki której komary nabierają odporności na choroby takie jak Denga, Żółta Febra czy Zika, i co najważniejsze – nie są wtedy w stanie przenosić wspomnianych chorób na ludzi."
https://www.worldmosquitoprogram.org/
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2030243
https://www.scielo.br/j/mioc/a/Ls4LwJrfBJwRqXf3SPQLP4s/?lang=en
0
@fenix1983 Wiem że to oficjalna wersja, zastanawia mnie czy jeszcze po coś?
10
@urbipl Czapeczkę foliową masz założoną?
0
@takisobiektos @macio_944 to już nie działa jak to przeczytałam to się w rulon cały owinąłem .