La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

0

Czemu szejki np nie omijają finansowego fair play poprzez kupienie klubu piłkarskiego z spoza uefa i „oficjalnie” kupować tam zawodników a potem odrazu wypożyczać City, PSG itp?

Gdzie błąd w mojej logice ze tak nie robią? Bo wtedy koszt takiego transferu mógłby wynosić nawet 0 ^^

konto usunięte

1

@Herato albo kupować klub europejski i najgorszego zawodnika sprzedawać do klubu arabskiego za 200 mln, żeby wszystko się zgadzało

0

@Herato jest chyba limit wypożyczonych zawodników w rozgrywkach, być może nie we wszystkich, ale w niektórych na pewno

@Artysta9 takie coś akurat łatwo zaskarżyć, zresztą nawet Barcelona jest tego dowodem. W końcu sprawa Negreiry tyczy się głównie tego, że klub płacił nierentowne stawki za usługę.

0

@Pressinho Stawki za usługi da się wycenić, porównać, a kto stwierdzi że piłkarz X jest wart 10mln a nie 100?
W takim razie możnaby zaskarżyć transfer Enzo za 120mln, albo Mudryka.

0

@kubinho1032 nie można placka sprzedać za gruby hajs. Przykładowo Napoli ma nóż na gardle i nie wiadomo czy ktoś się za nich nie weźmie za to, że kupując Osimhena z Lille dali w rozliczeniu jakiś 2 noname'ów z rezerw i starego GK i wycenili ich zdecydowanie za drogo, aby księgowość się zgadzała. Dlatego da się wycenić zawodnika :)

0

@kubinho1032 Enzo jest wart 85 milionów euro, Mudryk 60 wg transfermarkt. Teraz wyobraź sobie, że City sprzedaje rezerwowego bramkarza wartego 6 milionów za 100 ... Jest jednak znacząca różnica

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?