- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
11
Z cyklu jak zaprzeczyć samemu sobie:
"Tak, prawda jest taka, że oczywiście bardzo chciałem wrócić, byłem bardzo podekscytowany możliwością powrotu, ale z drugiej strony, po tym, co przeżyłem i po moim wyjściu, nie chciałem być ponownie w tej samej sytuacji: czekając na to, co się wydarzy i pozostawiając moją przyszłość w czyichś rękach, że tak powiem."
Czyli chciał wrócić, ale nie chciał. No trzymajcie mnie.
Dobra. Niepotrzebnie się nakręciłem na jego powrót. Do mundialu byłem przeciwny, a chyba potraktowanie go w Paryżu skłoniło mnie, by już lepiej, żeby wrócił.
Dawać mi tu Gündogana i lecimy z tematem
1
@michal26 potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Czego nie rozumiesz? Że znowu miał być w sytuacji jak po powrocie z Ibizy gdzie miał dostać kontrakt a nie dostał i lapcio kolejny raz na wyszedł na kłamcę?
Miał znowu to samo przeżyć?
5
@michal26 zaprzeczył sobie? Wyrażenie "z jednej strony .... a z drugiej strony..." właśnie dokładnie na tym polega, że patrzysz z dwóch perspektyw....
1
@michal26 tłumaczenie godne glapinskiego. Chciałem ale w sumie to nie chciałem bo odpocząć chciałem i rodzina się cieszyła powrotem ale była podekscytowana Miami
0
@michal26 Ja to rozumiem tak, że chciał wrócił, ale już teraz, a nie czekać na to co się wydarzy i nie do końca mieć na to wpływ.
0
@MarioVeB! chciałem wrócić aleeee tak żeby było od razu podpisane bez czekania, bez presji na boisku i jeszcze żeby mi cos tam płacili, wtedy bym wrócił na pwino..! a jak nie to ele xd
0
@wasacz Chciał wrócić bez tego co spotkało go ostatnio czyli kontrakt przedstawiony do podpisania a nie pierd..od miesięcy ,że coś nastąpi a nawet oficjalnej propozycji nie dostał.
Tak się traktuje piłkarzy??
1
@MarioVeB! Właśnie pytanie czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem.
Sprawa prosta. Albo się chce, albo się nie chce.
Jak w Asterixie "To nie ma tak, że dobrze, albo niedobrze"..
@arasz1819 to jest kluczenie. Ja też tak mogę gadać.
Z jednej strony jestem za tym, by były niskie podatki, ale z drugiej strony musieliśmy podnieść te podatki.
Rozumiesz teraz?
Nie ma drugiej strony
Była zawsze ta jedna.
0
@Barcanajlepszyteam no czyli mu aż tak nie zależało. No i git. Dobrze przynajmniej, że to przyznał :)
0
@wasacz wszędzie "ale" nie?
Nie chodziło o pieniądze? No to poczekamy na informacje o wysokości kontraktu :)
2
@MarioVeB! tak lewus kunde czekali nawet meczy nie mogli grać w takiej jesteśmy sytuacji po bartomeo . Co tym dziwnego mieli sprzedać półskłonu żeby wielki Messi mógł wróci natychmiast.. To w takim razie dobrze ze nie wrócił trzeba się skupić na klubie i transferach.
0
@michal26 ochłoń i dopiero zaczynaj "analizy" bo to już po prostu odlot. Masz już swój wniosek i teraz wszystko co pasuje bierzesz pod uwagę, a co nie to jest "bee". Wiesz kto tak badał katastrofę smoleńską? :]