La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

konto usunięte

1

Dawac juz ta 16 !!!!!!!!!

konto usunięte

2

@SteuerFreiMoney a co jest o 16 ?

16

@wasacz jego mama wraca z pracy i mu obiad ugotuje .

0

@ArcziArtt xD ale śmiechłem

konto usunięte

0

@wasacz 24h LeMans
Jedyny sluszny sport do ogladania dzis.
@ArcziArtt niestety mama daleko mieszka,a Żonka juz dawno obiadek zrobila ;)
Pozatym nigdy bym nie pozwolil,zeby mama po pracy musiala mi obiad robic
Ale dziekuje,ze sie martwisz

0

@SteuerFreiMoney LeMans to można włączyć jutro koło 12:00

konto usunięte

0

@MysticCat niema opcji.
Kazdy wyscig 24 h ogladam od deski do deski.
Noc,wschod slonca to wtedy sie najwiecej dzieje
W 2011 bym poszedl spac i bym przegapil mega crasch i mega poscig


Pozatym na takim dystnsie trzeba wiedziec wszystko,bo taktyczne zagrywki sa lepsze niz w F1 czy innych sprintach

0

@SteuerFreiMoney będzie transmisja w tv?

konto usunięte

1

@ToWinaSedziego eurosport
Ja wybieram Eurosport player bez reklam i bez komentatorow

1

@SteuerFreiMoney dzięki, rzucę okiem później. Btw komentować 24-godzinny wyścig to niemałe wyzwanie.

konto usunięte

0

@ToWinaSedziego i wlasnie dlatego.
Zaczynaja sie mieszac kolo 22 i juz sami niewiedza co gadaja.
Musisz zobaczyc na Eurosport 1 i 2 bo beda sie zmieniali transmisja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?