La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

0

Topka frajerów sezonu

1. Borrusia
2. Inter
3. Arsenal

Zgadzacie się?

0

@Herato na 1 nieciecza

7

@Herato Mam nadzieję, że żartujesz z tym Interem

konto usunięte

0

@Herato Wieczysta.

6

@Herato z jakie paki Inter? Wygrali Puchar Włoch i przegrali finał LM z najlepszym klubem ostatnich lat. Już bardziej pasuje Barcelona, za podwójne sfrajerzenie się w Europie kolejny rok z rzedu i 0-4 u siebie z Realem.

A przecież są inni kandydaci. HSV Hamburg, Wisła Płock, Wisła Kraków,

konto usunięte

3

@Herato Przegranie 0:1 z City Guardioli w finale LM to jest frajerstwo?

1

@Herato To już bardziej Atleti by tam pasowało zamiast Interu. Z grupy LM na własne życzenie nie wyszli, a potem spartoczyli szansę na wicemistrzostwo Hiszpanii kiedy mogli wyprzedzić swojego największego rywala.

konto usunięte

0

@Herato 1. Borussia 2. Arsenal 3. Wieczysta

3

@Herato Ani Inter ani Arsenal w tym sezonie nie zasługują na miano frajera. Jedni i drudzy przed sezonem takie wyniki wzięliby z pocalowaniem w rękę

1

@Herato absolutnie nie,

Inter zdobył Puchar Włoch, więc ma trofeum

Inter wszedł do LM w kolejnym sezonie, o co była ciężka walka w trakcie sezonu

Inter dotarł do finału LM wychodząc z grupy z 2 miejsca. Ledwie przeszli Porto. Mieli łatwą drabinkę ale ją wykorzystali. Finał to dla nich super wynik - ponad stan kadry.

Arsenal - też wg mnie nie sfrajerzył - City odpaliło tryb potwór - wygrywało mecz za meczem w PL - nawet jak Arsenal miał te 8 pkt to było wiadomo, że jest mecz z City na wyjeździe (gdzie City byłoby dużym faworytem). Grali ładny futbol, wracają do LM (co w PL przy tej konkurencji jest sukcesem - finalista LM z przed roku nie wszedł np).

Nie każda porażka to frajerstwo.

BVB to inny temat.

Tak naprawdę jest BVB i długo długo nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?