- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Topka frajerów sezonu
1. Borrusia
2. Inter
3. Arsenal
Zgadzacie się?
0
@Herato na 1 nieciecza
7
@Herato Mam nadzieję, że żartujesz z tym Interem
0
@Herato Wieczysta.
6
@Herato z jakie paki Inter? Wygrali Puchar Włoch i przegrali finał LM z najlepszym klubem ostatnich lat. Już bardziej pasuje Barcelona, za podwójne sfrajerzenie się w Europie kolejny rok z rzedu i 0-4 u siebie z Realem.
A przecież są inni kandydaci. HSV Hamburg, Wisła Płock, Wisła Kraków,
3
@Herato Przegranie 0:1 z City Guardioli w finale LM to jest frajerstwo?
1
@Herato To już bardziej Atleti by tam pasowało zamiast Interu. Z grupy LM na własne życzenie nie wyszli, a potem spartoczyli szansę na wicemistrzostwo Hiszpanii kiedy mogli wyprzedzić swojego największego rywala.
0
@Herato 1. Borussia 2. Arsenal 3. Wieczysta
3
@Herato Ani Inter ani Arsenal w tym sezonie nie zasługują na miano frajera. Jedni i drudzy przed sezonem takie wyniki wzięliby z pocalowaniem w rękę
1
@Herato absolutnie nie,
Inter zdobył Puchar Włoch, więc ma trofeum
Inter wszedł do LM w kolejnym sezonie, o co była ciężka walka w trakcie sezonu
Inter dotarł do finału LM wychodząc z grupy z 2 miejsca. Ledwie przeszli Porto. Mieli łatwą drabinkę ale ją wykorzystali. Finał to dla nich super wynik - ponad stan kadry.
Arsenal - też wg mnie nie sfrajerzył - City odpaliło tryb potwór - wygrywało mecz za meczem w PL - nawet jak Arsenal miał te 8 pkt to było wiadomo, że jest mecz z City na wyjeździe (gdzie City byłoby dużym faworytem). Grali ładny futbol, wracają do LM (co w PL przy tej konkurencji jest sukcesem - finalista LM z przed roku nie wszedł np).
Nie każda porażka to frajerstwo.
BVB to inny temat.
Tak naprawdę jest BVB i długo długo nic.