- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
10
Jak typujecie naszą podstawową jedenastkę na przyszły sezon?
W tym w lidze za wiele nie ugramy, ale w kolejnym jak sie wzmocnimy to kto wie.
Moze bedzie taka?
Trener: Martino
Bramkarz: Callender
Obrona: Alba, McVey, Kryvtsov, Yedlin
Pomoc: Busquets, Taylor, Posas
Atak: Stefanelli, Martinez, Messi
8
@mekston Naszą xD
4
@mekston I Beckham z ławki. Idziemy po tryplet.
3
@Danny Gaucho musialem ;)
2
@mekston najważniejsze to się w tym sezonie utrzymać, później będzie z górki i idziemy po tryplet.
1
@tristan87 Becks wolne z lewej strony, Messi z prawej
2
@mekston di Maria i Suarez do tego
1
@pioz123 tracimy 4 pkt do bezpiecznego na 12 miejscu Toronto.
Jesli sie nie uda, to w nastepnym sezonie niestety ale gramy w lidze meksykańskiej.
2
@mekston
2
@pioz123 @mekston
Panowie, ale w MLS nikt nie spada:)
A jesli chodzi o przyszły sezon to w ataku Luis Suarez, Martinez i Leo:) ewentualnie Di Maria:)
2
@escarabajo ufffff
1
@escarabajo ale to będzie chodziło - jeśli byłby taki atak. Czy Suarez faktycznie odejdzie? W Brazylii chyba mu dobrze teraz.
1
@mekston na pewno mu dobrze. Strzela gole i ma fun, ale nie oszukujmy się, jak będzie pół szansy na grę z Leo to już go nie ma w Brazylii:)
1
@escarabajo jak Inter Miami finansowo też stoi? Może sobie pozwolić na tyle transferów?
Orientujesz się jak jest w MLS z liczbą obcokrajowców?
0
@mekston nie wiem czy jest limit, ale pamietam, że jak czytałem o Atlancie która zdobywała mistrzostwo to było sporo ludzi z Ameryki południowej.
Jeśli chodzi o gwiazdy to mogą być trzy w drużynie jak dobrze pamietam - Reguła wyznaczonego gracza, nazywana regułą Beckhama, pozwala franczyzom Major League Soccer na zapisanie do trzech graczy, którzy byliby uznani za poza ich pułap wynagrodzenia. Zasada, która została przyjęta przed sezonem MLS 2007, umożliwia drużynom rywalizację o gwiazdy na międzynarodowym rynku piłkarskim.
0
@escarabajo czyli Inter może poza Leo wziąć 2 dodatkowych z dawnej topki? - to Busi, Alba, Suarez i Di Maria to byłoby za dużo.
Każdy z nich zakładam oczekiwałby solidnego wynagrodzenia.
0
@mekston jak zawsze rozchodzi się o kasę. Jak ktoś zgodzi się grać za „drobne” to sobie może Beckham wziąć i wszystkich:)