La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

10

Jak typujecie naszą podstawową jedenastkę na przyszły sezon?

W tym w lidze za wiele nie ugramy, ale w kolejnym jak sie wzmocnimy to kto wie.

Moze bedzie taka?

Trener: Martino

Bramkarz: Callender
Obrona: Alba, McVey, Kryvtsov, Yedlin
Pomoc: Busquets, Taylor, Posas
Atak: Stefanelli, Martinez, Messi

8

@mekston Naszą xD

konto usunięte

4

@mekston I Beckham z ławki. Idziemy po tryplet.

3

@Danny Gaucho musialem ;)

konto usunięte

2

@mekston najważniejsze to się w tym sezonie utrzymać, później będzie z górki i idziemy po tryplet.

1

@tristan87 Becks wolne z lewej strony, Messi z prawej

2

@mekston di Maria i Suarez do tego

1

@pioz123 tracimy 4 pkt do bezpiecznego na 12 miejscu Toronto.

Jesli sie nie uda, to w nastepnym sezonie niestety ale gramy w lidze meksykańskiej.

konto usunięte

2

2

@pioz123 @mekston
Panowie, ale w MLS nikt nie spada:)

A jesli chodzi o przyszły sezon to w ataku Luis Suarez, Martinez i Leo:) ewentualnie Di Maria:)

konto usunięte

2

@escarabajo ufffff

1

@escarabajo ale to będzie chodziło - jeśli byłby taki atak. Czy Suarez faktycznie odejdzie? W Brazylii chyba mu dobrze teraz.

1

@mekston na pewno mu dobrze. Strzela gole i ma fun, ale nie oszukujmy się, jak będzie pół szansy na grę z Leo to już go nie ma w Brazylii:)

1

@escarabajo jak Inter Miami finansowo też stoi? Może sobie pozwolić na tyle transferów?

Orientujesz się jak jest w MLS z liczbą obcokrajowców?

0

@mekston nie wiem czy jest limit, ale pamietam, że jak czytałem o Atlancie która zdobywała mistrzostwo to było sporo ludzi z Ameryki południowej.
Jeśli chodzi o gwiazdy to mogą być trzy w drużynie jak dobrze pamietam - Reguła wyznaczonego gracza, nazywana regułą Beckhama, pozwala franczyzom Major League Soccer na zapisanie do trzech graczy, którzy byliby uznani za poza ich pułap wynagrodzenia. Zasada, która została przyjęta przed sezonem MLS 2007, umożliwia drużynom rywalizację o gwiazdy na międzynarodowym rynku piłkarskim.

0

@escarabajo czyli Inter może poza Leo wziąć 2 dodatkowych z dawnej topki? - to Busi, Alba, Suarez i Di Maria to byłoby za dużo.

Każdy z nich zakładam oczekiwałby solidnego wynagrodzenia.

0

@mekston jak zawsze rozchodzi się o kasę. Jak ktoś zgodzi się grać za „drobne” to sobie może Beckham wziąć i wszystkich:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?