- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
3
Czyli możemy od razu zarejestrować Gundogana ale Messiego nie mogliśmy chociaż ten rzekomo zgodził się na niskie zarobki? To ja już widze jakie to były niskie, z resztą można sobie zsumować tych piłkarzy wymienionych w artykule… swoją drogą była wiadomość że do spełnienia FFP brakuje nam 250 mln, to jak to w końcu jest?
0
@kejdzi Nie porównuj okresu sprzed dwóch lat do tych obecnych.
Komentarz usunięty
1
@kejdzi sytuacja z Messim wygląda tak jakby ani klub, ani Messi nie byli do końca przekonani do tego powrotu, więc nie wyciągałbym z tego wniosków odnośnie FFP
0
@kejdzi Wiesz jak to w końcu jest? Jest tak że Messi nigdy nie miał zamiaru do nas wracać, tylko to media same napompowały temat a połowa rambli to łyknęła.Rozmowy pewnie jakieś tam były z Xavim ale decyzję o Miami on już dawno podją.
0
@against_modern_football nigdy, by nie poszedł do Arabów
0
@against_modern_football No właśnie, ale większość tutaj płakała miesiąc za nim. Kasa dla niego jest najważniejsza i to trzeba jasno powiedzieć.
0
@LM10GOAT Poczekaj aż się kontrakt z Interem skończy albo znowu będzie nieszczęśliwy :)
0
@against_modern_football jakby miał iść to, by teraz poszedł, a nie wybierał dużo niższy kontrakt od Miami
2
@LM10GOAT Coś mi się wydaje że w Miami zarobi więcej niż w Arabii i dobrze to przekalkulowali - Kontrakt + % od Adidasa i Apple zrobi kolosalną kwotę
0
@kejdzi to była gra tylko, Messi tak naprawdę nie chciał wrócić. Co miał powiedzieć? Nie wracam bo za mało kasy czy coś tego? Powiedzial Dobra wymówkę ze nie chce przeżywać znów tego koszmaru z rejestracją i takie tam :)
0
@against_modern_football @LM10GOAT poszedł do "Arabów" dwa lata temu. I może właśnie dlatego poszedł do MLS. Pewnie finansowo nie będzie wielkiej różnicy to się zgadzam. Życie w Miami vs Arabia Saudyjska.
0
@Tridente2015 Jakich 2 lat? Ja mówie o tym co teraz było.
@Messi1000000 Messi powiedział w końcu że już Mu się nie chce i ja to szanuje, nie wiem tylko po co była ta cała szopka.
0
@kejdzi Piszesz, że nie mogliśmy zarejestrować Messiego. Okres ten miał miejsce dwa lata temu. Teraz po zakończeniu sezonu Argentyńczyk sam zdecydował o swojej przyszłości nie chcąc mieć ciśnienia i moc zająć się rodziną.