La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

konto usunięte

6

CR7 i MESSI.. takiej ery już niestety nie będzie :( jak widze tego Mapeta i jego zachowanie... czy dużo spokojniejszy Halland to już nie jest i nigdy nie będzie to samo. Zawsze miałem nadzieje, ze jak odejdą to będą zastępstwa, ale niestety to są sztuczne zastępstwa. Sama piłka nożna tez leci na łeb na szyje.

1

@AdiKingu96 pewnie będą, trzeba trochę poczekać poprostu ;)

0

@AdiKingu96 Może Yamal i Endrick :)

1

@AdiKingu96 Mimo tego, że Haaland jest świetnym zawodnikiem, to nigdy nie będzie jak Ronaldo i Messi (chodzi o wpływ na grę). Mbappe ich przypomina (zachowując wszelkie proporcje), bo strzela, asystuje, kiwa, drybluje i jest dużo bardziej wielowymiarowy niż Norweg. Erling będzie genialnym napastnikiem, będzie zdobywał ZB, ale nie będzie tak decydujący i ciekawy. Reprezentacja też nie gra na jego korzyść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?