La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

1

#kontrowersja
Uważam, że z przebiegu całej kariery to Busquets jest większym piłkarzem i większą legendą klubu od Xaviego.

konto usunięte

19

@insp1re Nie no, aż tak to nie.

17

@insp1re No pewnie, że jest większym piłkarzem. Sergio ma 189 cm wzrostu, a Xavi tylko 170 cm.

5

@insp1re
1. Xavi
2. Iniesta
3. Busi

0

@insp1re bredzisz

0

@insp1re Uzasadnij

2

@insp1re a ja nie wiem komu przydzielić przodownictwo w tej hierarchii. Każdy dał tyle dobrego klubowi a gdy grali w złotych czasach razem to się po prostu fenomenalnie uzupełniali wykonując swoją robotę na absolutnie topowym poziomie

1

@KamQiX Xavi wszedł na interkontynentalny poziom wszedł po przybyciu Guardioli, Busquets od debiutu był niezastąpionym zawodnikiem aż do dzisiejszej chwili czy to w Barcelonie, czy reprezentacji Hiszpanii. Dodatkowo Busquets już bez Xaviego rozgrywał swoje najlepsze sezony w karierze czyli 14/15 i 15/16. Najwięcej zdobytych trofeów, najwięcej El Classico. Wiadomo, że dyskusje utworzyłem by pobudzić troszkę towarzystwo, ale można obronić tą tezę bez żadnych problemów, tak jak i można ją podważyć. Koniec końców uważam, że Busquets wyznaczył trend w piłce nożnej na swojej pozycji i wpłynął bardzo mocno na wygląd dzisiejszej piłki nożnej (bardziej pozycji). W czasach świetności każdy porównywał swojego defensywnego pomocnika do Busquetsa, ale nikt nie potrafił powtórzyć tego co on.

0

@insp1re O tym jak ważnym dla Barcelony piłkarzem był Xavi wypowiedziała się już historia. Po jego odejściu nic ważnego już nie wygraliśmy i rozpoczął się długotrwały proces rozkładu pacjenta. Dla mnie z trójki Xavi, Iniesta, Busquets, ten ostatni miał najmniejszy wpływ na grę i dałoby się zastąpić go co najmniej kilkunastoma defensywnymi pomocnikami z tego okresu zachowując zbliżony poziom gry. Xaviego lub Iniestę mógł zastąpić tylko Fabregas, nikt więcej.

0

@insp1re Ok, brzmi to logiczne i sensownie. Busquets był absolutnym wirtuozem na swojej pozycji. Mnie nie przekonało do tezy postawionej w Twoim poście, ale teoretycznie można tego bronić w ten sposób.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?