La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1318 Culés

1

Haaland przez swoją słaba reprezentację może się obyć bez Zlotej Pilki w karierze bo prawdopodobnie nie powącha żadnego turnieju międzynarodowego

Swoją drogą wygrał kiedyś ZP zawodnik który nie był nigdy na żadnym turnieju z reprezentacją? @Danny Gaucho

2

@Herato nie no bez przesady, w sezonie, w którym nie ma mistrzostw świata albo euro spokojnie może ogarnąć złota pileczke ;)

konto usunięte

1

@Herato Strzelam George Best, ale Irlandia Północna pewnie mnie zweryfikuje.

Best nie zagrał nigdy na żadnym turnieju. Teraz mnie ciekawi, dlaczego zagrał jeden mecz w reprezentacji Wielkiej Brytanii i przeciwnikiem była o dziwo Walia. :D

0

@Herato może George Weah? Nie sądzę by Liberia grała na czymkolwiek poważnym

konto usunięte

0

@FCBMati10 Na początku kariery udało mu się zagrać w PNA. Debiutował wręcz tam.

0

@Khajio no to pudło z mojej strony

konto usunięte

0

@Herato Mnie teraz ciekawi, czy ktokolwiek dostał złotą piłkę przed debiutem w reprezentacji.

1

@Khajio Weah debiutował na West African Cup, to co innego ^ ^. Niemniej na PNA i tak zagrał w 2002 roku.

@FCBMati10 Best będzie pasował. Grał jedynie w eliminacjach do ME i MŚ.

"Mnie teraz ciekawi, czy ktokolwiek dostał złotą piłkę przed debiutem w reprezentacji."

Nie, nie było takiego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?