La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1713 Culés

3

Gołebie to zaraza. Prawie 1 w nocy ide otworzyc okno bo duszno a tu sie okazuje ze jakis ptok nasrał mi na okno.

Gdybym mógł wybiłbym to dziadostwo w pi..

2

@Sulimo dajcie mi tylko na wyciągnięcie ręki wszystkie te latające szczury, o nic więcej nie proszę.

0

@Sulimo Gołębie są cudowne. Chlebek z ręki jedzą.

2

@Kgorecki2500 A wiesz jakie to szkodniki sa? Nie dosc ze choroby roznosza to sraja wszedzie i wkur wszystkich.

To jedne z tych zwierzat które chetnie bym zgładził

0

@Sulimo Mi nigdy gołąb nie sprawił nieprzyjemności. Fajne są. W Wenecji fajnie gołębie na rękę wskakiwały i chleb wcinały (co prawda później zobaczyliśmy, że mandat 500 euro mogliśmy dostać ale się nam upiekło xD)

0

@Kgorecki2500 Nie bez powodu na te dziady mówi sie latajace szczury. Chorób roznosza wiecej niz te gryzonie

konto usunięte

1

@Sulimo spokojnie, oswój i zobaczysz ile pożytku z tego ptaka będziesz miał.
Mnie sie nie pytaj. Na ptactwie się nie znam. Radź se sam. Po co sie pytaSZ? :D ..
A przepraszam. Nie było pytania. Oddaję honory.

2

@Sulimo Sku**ysyny latające srają na auto przynajmniej kilka razy w tygodniu, a niedawno mi na bluzę nasrał jak sobie stałem

2

@Mario96w Wybic to wpizdziec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?