La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

Wczoraj ogladałem spotkanie Belgii z Austrią. To dopiero było zacięte meczycho przez duże M! Bodaj od mundialu w Katarze nie widziałem tak dobrego meczu. A tak wyjątkowo dobrze grającej Austrii to w życiu nie widziałem!
Ten ich trener, jak mu tam? Rangnik? To niezły musi być z niego fachowiec...

1

@FCBparasiempre Belgii z Austrią* Austriacy,zaś wczoraj nie rozłożyli się przed Belgami,i nawet po bramce na 1:0,szukali podwyższenia wyniku.Oczywiście.w drugiej połowie,Belgowie zepchnęli ich do pola karnego,i kiedy wydawało się że ich mają po wyrównaniu na 1:1,to Austriacy nie ograniczyli się tylko do autobusu i wybijania na oślep.

0

@FCBparasiempre Pierwszy raz słyszysz nazwisko Rangnick?

0

@bodzio10 Nie no nie pierwszy raz! Tylko nie śledziłem jego kariery i jego prowadzonych drużyn. No chyba że prowadził Bayern ale jakoś tego nie kojarze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?