La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

2

Powiem wam że Liga Narodow to fajny pomysł. Skoro już mają być te okienka na reprezentacje to dobrze, że jest taki turniej.
A patrząc na tegoroczne final four i 2 poprzednie to są to naprawdę ciekawe mecze

3

@michaleu Jeśli to ma zastąpić,te mecze sparingowe i towarzyskie,które są nic nie warte,to jak najbardziej.

1

@FcPortoFan1999 z tego co kojarzę to też dlatego powstała żeby silne reprezentacje nie wybierały sparingów z samymi słabymi rywalami, bo wtedy po zwycięstwach rosło im miejsce w rankingu FIFA

0

@michaleu To akurat jest czymś przydatnym,w szczególności dla Polski,bo jeśli będzie co roku utrzymywać się w tej najwyższej dywizji,to cały czas będzie mogła,walczyć i eksperymentować z tymi największymi w Europie.

1

@FcPortoFan1999 Eksperymentować z czym? Chyba tylko jak rozpaczliwie się bronić. Jeśli faktycznie Polska by korzystała na tym to byłoby super. W tej chwili jest to smycz która powstrzymuje trenerów do eksperymentów ze składem.

0

@Szreko To już wina selekcjonerów,a nie tego turnieju.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?