La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

0

Ale ten Simons jest przeciętny, a liga holenderska sprawiła że niektórzy już myśleli że to jest jakiś top piłkarz xD

3

@Kuba_1 Ocenianie go po tym meczu gdzie cala Holandia to mierność nie jest najlepszym pomysłem

0

@Encore Już z Chorwacją wyglądał miernie i nie oceniam go tylko po tym meczu

0

@Kuba_1 Jest jednym z najlepszych w lidze holenderskiej i tego nikt mu nie zabierze a do tego bardzo młody pilkarz z niego.Wszystko przed nim.

0

@Encore No właśnie w lidze holenderskiej, kluczowe słowo. Gakpo też był jednym z najlepszych w tej lidze. Bergwijn totalnie sobie nie poradził w lidze angielskiej, a przyszedł do Ajaxu i zrobił double double, więc nie dziw się że ta liga jest tak odbierana

konto usunięte

0

@Kuba_1 W Holandii gra 11 przeciętnych piłkarzy, w tym podstawowy stoper najlepszej drużyny na świecie czy jeden z najlepszych pomocników w La Lidze.

0

@Kuba_1 Przecież Gakpo złych statów w Live nie zrobił 7 goli i 3asysty.

0

@Khajio Frenkie jest przeciętny? Okej

0

@takisobiektos A nie uważasz że oczekiwano od niego więcej?

0

@Kuba_1 Pewnie tak, ale w połowie sezonu trafiasz do nowego klubu, systemu gry itd. Inaczej by można było go oceniać jak trafił przed sezonem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?