La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

3

Właśnie zajadam sobie kiełbasę z dzika domowej produkcji którą dostałem od kumpla.
Bez znaczenia, że jest zajebista (bo jest), ale co mi do głowy przyszło to to, że mój kolega ma domowej roboty kiełbę z dzika, bo jego ojciec jest rolnikiem i należy do kółka myśliwskiego, poluje na dziki.
I poluje na nie, nie tylko dlatego że to hobby, robi to przede wszystkim, żeby kontrolować populację zwierzyny która niszczy uprawy.
A nie tylko dziki niszczą uprawy, robią to też myszy, wiewiórki, krety, masa innych mniejszych czy większych zwierząt, zwanych szkodnikami.
I wszystkich tych zwierząt rolnicy muszą się pozbywać, żeby mieć co zebrać podczas żniw, bo bez ochrony pół, nic by nie zostało.

I to niech będzie brutalna informacja dla wegetarian i wegan, którzy odrzucają mięso z powodu "cierpienia zwierząt". Nawet jakby cała ludzkość przesiadła się na jedzenie tylko i wyłącznie roślin, masowa zagłada zwierząt będzie trwać, bo nie da się wyżywić 7 miliardów ludzi hodując "eko uprawy", których 1/3 zeżrą dziki a resztę opieprzą stonki, mszyce czy chrabąszcze.

0

@Tasde pożegnaj się z kumplem, bo jego stary pomyli go z dzikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?