- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
1
Jutro losowanie II rundy eliminacji LM i LKE.Bo jest niby dzisiaj losowanie jeszcze LKE 1 rundy o 15:00,ale ono nie ma znaczenia,bo Polskie kluby w LKE zaczynają dopiero od II rundy 27 lipca.
1
@FcPortoFan1999 i tak każdy odpadnie poza Lechem :)
0
@Barca1922 Amiką* ;)
0
@HighestInTheRoom ty się lepiej zajmij modą warszawski troolu
0
@HighestInTheRoom
W lidze możemy sobie docinać, ale w pucharach trzeba się wspierać dla dobra ligi :p
0
@bartas97 do nienawiści ! do tej drużyny ! Tak wychowano , wychowano nas ! I bez powodu i bez przyczyny ! Śpiewamy dziś na cały świat !!! A 7egia....
Żadnych spouchwalen z plebsem !!
0
@Barca1922 Byku, trochę luzu xD
Edit: Z plebsem? Z tym plebsem, który ostatnio ogarnął wam wejście na stadion gdzie mieliście zakaz na mecz przy Łazienkowskiej?
Odezwała się pyra, z kotła.
@bartas97 Wiadomo, w pucharach niech wszyscy grają jak najdalej ;)
0
@HighestInTheRoom z plebsem co mimo zakazu stadionowego wpuściliśmy was na finał pucharu Polski a za tydzień na rewanżu pobiliscie piłkarzy odbierających złote medale ? Zero szacunku
Pyra to komplement :)
Tak tylko wspominam.
0
@Barca1922 Ale Ty wiesz, że kibole są wszędzie (nie myl z kibicami) i w każdym klubie, ale wiadomo to Legia zawsze najgorsza xD
0
@HighestInTheRoom mówiłeś o kibolach ( bo nikt inny nie wpuścił Lecha na stadion 7egi ) więc odnioslem się do tego . Racja jednak że jeśli gramy w pucharach to oby każdy zaszedł jak najdalej bo to dobre dla polskiej pilki :) ale finał musi wygrać Lech :D t