- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
1
Imo powrót Neya nakręcił by jeszcze większy hype niż powrót Messiego
Sam przez dłuższy czas miałem do niego żal o to w jaki sposób odszedł, ale teraz mega chcę jego powrotu
3
@HighestInTheRoom Serio? Nie szczypie Cię w oczy fakt, że chcesz powrotu piłkarza, który sądził się z FC Barceloną? ^ ^
8
@HighestInTheRoom
"Imo powrót Neya nakręcił by jeszcze większy hype niż powrót Messiego" - Brednie
3
@HighestInTheRoom Może by w końcu wróciło lewe skrzydło na chociaż 2 sezony bo odkąd odszedł to jest to dziura nie do załatania.
0
@Danny Gaucho co ma go szczypać jak to madrycki fan CR7, Legii i Tottenhamu
5
@HighestInTheRoom ja osobiście bardzo bym się nie burzył na jego powrót, nie jest dla mnie żadnym zdrajcą, po prostu podjął idiotyczną decyzję.
Ale nie wierzę w ten powrót, moim zdaniem to tylko medialna pułapka na muchy, jak co lato.
0
@Danny Gaucho Nie bardziej niż piłkarza, który wysłał Burofax (żart, żeby nie było, że jestem hejtusem Messiego) ^-^
0
@Rust_Cohle Zniosę wiele, ale ta Legia... :=]
@HighestInTheRoom Trochę inne sytuacje ^ ^
1
@HighestInTheRoom "Imo Imo powrót Neya nakręcił by jeszcze większy hype niż powrót Messiego"
xD
Porównujesz zawodnika który był u nas kilka lat (4 sezony) do Legendy która grała tyle sezonów w 1 drużynie ile nikt inny nie grał i która tyle lat czarowała tutaj.
Do tego sposób odejścia Neya i Messiego to dwa zupełnie inne światy. Na koniec mówimy o zawodniku co w Ligue 1 25 spotkań w sezonie nie był w stanie zagrał w 1 sezonie (a gra tam już 6 lat)