La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

1

No i Petru zjechał Mentzena w pytaniu o UE i referendum.
Słabo Sławek ;)

Trzeba było powiedzieć wprost - "Nie". I tyle. Bo już nie raz o tym mówił, że na teraz nie jest to dobry moment.

Także tutaj Petru mocny cios, ale póki co lepiej Mentzen

6

@michal26 Być zjechanym przez Petru to tak jak być zjechanym przez Dodiego

0

@michal26 a co konkretnie. Pytanie było czy powinniśmy wyjść z UE?

2

@tbas "Gdyby dzisiaj było referendum w sprawie wyjścia Polski z UE, to czy głosowałby Pan na TAK czy na NIE".
No i kluczył strasznie Mentzen. To akurat było banalne pytanie, bo teraz to nie jest czas na wyjście z UE i to każdy wie. Nawet taki przeciwnik obecnej UE jak ja.

1

@Mario96w no akurat Petru, jak się przygotuje, to potrafi.

0

@michal26 ty nie jesteś przeciwnikiem UE, jesteś przeciwnikiem tego co obecnie robi UE. A Konfa to w 100% eurosceptycy.

0

@tbas no właśnie nie. Mentzen wprost powiedział, że akceptuje wiele aspektów UE jak swobodny przepływ kapitału i ludności.

0

@michal26 coś na zasadzie akceptuje podwyżkę, ale podatku w tej podwyżce już nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?