La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1835 Culés

3

dzisiejszy dzień pokazał niestety, czemu Lewandowski to jednak półka niżej niż Ronaldo.

5

@Destroyer_of_Worlds przecież Lewy zrobil swoje. Co on winny takiej grze pomocy, obrony i Wojtka przy 3 bramce?

5

@Destroyer_of_Worlds nie wierzę, że tutaj ktoś się Lewego czepia ;pp strzelił bramkę i zaliczył asystę - to jego wina, że pomocnicy i obrońcy mieli wylane w drugiej połowie?

Komentarz usunięty

1

@Aragorn33 Lewandowski gra dobrze, jak drużyna gra dobrze. Jak drużyna ma kryzys, to on sam nic nie zrobi. Widzieliśmy to w Barcelonie w tym sezonie. Rzadko się zdarza, by drużyna grała słabo, a on dał swoim błyskiem 3 pkt. Ostatni taki mecz to był chyba z Valencią przed Mundialem.

3

@Destroyer_of_Worlds no tak - przecież Ronaldo gra świetnie, gdy Portugalia gra słabo ;pp i Twoją teorię o słabości Lewego potwierdza słaby mecz kadry, gdzie Lewy zdobył bramkę i asystę ;pp idź już lepiej spać :)

1

@MesQueUnClub96 musieli od Ciebie pożyczyć ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?