- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 779 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 779 Culés
10
Od 2012 roku Polska reprezentacja jest mi totalnie obojętna, oglądałem może parę meczów na krzyż. Ani trochę mnie nie boli, ani nie interesuje co się z nimi dzieje. Wam radziłbym to samo, będziecie zdrowsi. Naprawdę szkoda czasu z życia i nerwów na to. Żadne mistrzostwa ani przepchane euro 2016 (ten pseudosukces z grudnia tym bardziej)tego nie zmieniły i nie zmienią. Masochizm? Nie polecam, wypisałem się dawno temu i zawsze prędzej czy później się potwierdzi, że miałem rację. Dziś dzięki Hiszpanii, Barcelonie, Sociedad, Napoli, Guardioli, Polonii Warszawa czy Puszczy Niepołomice z dobrym humorem stwierdzam, że mam za sobą kibicowsko świetny sezon ;) mam sobie to psuć drużyną która mnie nie porywała nigdy w życiu? Wyrosłem z tego dawno temu. Takie uczucia to ja mogę żywić do Barcy, bo jest tego dużo bardziej warta :)
0
@jakub1906 przebijam bo mnie jest obojętna od paru lat wcześniej a powiem więcej. Czescciej życzyłem im porażek niz zwycięstw, niestety głównie przez Lewandowskiego :) A to, se gra tutaj to trudno. Nikt mi go lubić nie każe bo nie lubię gościa już od 2008r.
0
@jakub1906 Ja zawsze oglądałem i wierzyłem że coś z tego będzie. Za każdym razem dziwiło mnie podejście ludzi takich jak Ty bo to przecież nasza kadra. Teraz jednak mam serdecznie dość. Nie mam zamiaru już tego oglądać bo szkoda nerwów i czasu na taki paździerz.