La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

1

Kto mi wytlumaczy dlaczego Ilkay moze przyjsc i da sie go zarejestrowac a Messi nie mogl? Przeciez nikogo jeszcze nie sprzedali...
Kto tu kreci walki?

0

@Ralph87 Gundo chce, Messi nie

9

@Ralph87 już tłumacze. Messi nie chciał wracać. Pozdrawiam

0

@Janas11224 chciał. Ale klub nie mógł mu dać gwarancji rejestracji to nie chciał drugi raz przez to przechodzić i poszedł tam, gdzie będzie mogl być spokojny

2

@DickSet No ja w to nie wierze osobiście. Jakby chciał to by poczekał proste

1

@Ralph87 może Messi tak naprawdę nie chciał wracać? :)

1

@DickSet jakby się zgodził na pensje 5mln to raczej nie byłoby problemu z rejestracja z drugiej strony…

0

@WiernyKibic111 myślę, że dobrze skontaktowana umowa, mogła by być nawet za 1 euro + procenty od sprzedaży wizerunkowo - wpływowej.
Ale Leo już sobie nie musi nic udowadniać, a tym bardziej Laporcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?