La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

konto usunięte

16

Kowal TOP

4

@Emhyr To już bym wolał Szczęsnemu dać. Problem w tym że długo już nie pogra.

0

@Emhyr Zieliński...Lewandowski...a nie można jakiemuś obrońcy dać opaski kapitańskiej? Tomkowi Kędziorze? Bartkowi Salamonowi(o ile powróci po tej aferze dopingowej) bo Szczęsny,po Euro 2024 będzie już emerytem.

0

@Emhyr nie rozumiem tej dyskusji na temat-odebranie Lewemu opaski. Jeżeli Lewandowski by stracił opaskę to kto w takim razie ma być kapitanem. Glik? Grosicki? Zieliński? Jedyną opcją sensowną jest Szczęsny, ale też nie wiadomo jakby sobie poradził.

0

@Pedri16Future no właśnie. To jest największy problem polskiej repry. Nie ma godnych reprezentantow. Ja mam własną teorie na temat tego, dlaczego grają w ostatnich latach jak łajzy. Wydaje mi sie, ze te największe gwiazdeczki, nie będa nadmiernie ryzykować zdrowiem dla repry, bo to w klubie zarabiają swój hajs

0

@Trojanek23 Dla nich Reprezentacja jest od dopinania budrzetu.Oni mają wywalone na Orzełka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?