La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

5

https://vm.tiktok.com/ZGJCTDUfr/

Jak można było porównywać Ronaldo do Messiego widząc takie akcje, no jak? Co za piłkarz. Jak ja się cieszę że wygrał upragnione mistrzostwo świata. Pół roku minęło od finału wydaje mi się że ten mecz był rozgrywany wczoraj. Piękny finał zakończony happy endem. Wiadomo że Leo byłby najlepszych bez wygania tego mistrza, ale wygrywając tylko potwierdził swoją dominację nad wszystkimi:))

3

@Piotr,1985 Powiem tak, Messi - GOAT, ale Gdyby nie rywalizacja z Ronaldo który też jest jednym z najlepszych w historii piłki nożnej to nie wiadomo czy by wskoczył na tak kosmiczny poziom, pytasz jak można było porównywać ich obu? odpowiem ci, że można bo co jak co ale nikt oprócz Ronaldo nie miał podjazdu do Leo. Spójrz sobie na złote piłki bo przez 10 lat to ta dwójka zdominowała ten plebiscyt. Podsumowując Messi zdecydowanie wygrał tą rywalizacje, ale Ronaldo był zdecydowanie godnym rywalem. Obaj są wybitni, obaj naznaczyli epokę i dla obu należy się szacunek. A zamiast się kłócić to ludzie powinni doceniać to że mogli oglądać tych sportowców, bo oni już kończą swoją przygodę i długo takich dwóch nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?