La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

4

Oficjalka!


Jaram się niesamowicie
@fart

1

@HighestInTheRoom koleś z 70 występami w LL2? Co w nim takiego niesamowitego?

2

@HighestInTheRoom Dobry zawodnik.W sile wieku,powinien naszą ligę dominować.

3

@Azi Na naszą ligę? To może być kot jakich mało.

Dla przypomnienia, z tego samego Racingu przyszedł do nas Pablo Torre ;)

1

@FcPortoFan1999
Kun, Elitim, Slisz, Josué, Wszołek

Nie powiem, fajnie wygląda ta linia pomocy :p

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom
A u nas wypada Ivi. Oby nie na długo.

1

@HighestInTheRoom Linia pomocy,najlepsza w naszej lidze.Niedługo,pora zabierać się za typowanie przedsezonowe ekstraklasy.Mam faworytów do mistrzostwa trzech,z czego jeden wysuwa się na prowadzenie mocniej :)

0

@HighestInTheRoom pora szkolić i dawać szansę młodzieży a nie ściągać szrot z 2 ligi hiszpańskiej. Każdy taki zawodnik zabiera miejsce wychowankowi. To nie ma sensu.

0

@bartas97 Co mu się stało?

@FcPortoFan1999 Obyś miał rację z tym prowadzeniem :)

@Azi 23-latka z Kolumbii, który gra techniczną piłkę, (podobnie co Josué) i może podnieść jakość ligi nazywasz szrotem xD?

Mówisz, że każdy taki zawodnik zabiera miejsce w składzie wychowankowi?
Sęk w tym, że Ci wychowankowie z Legii II, po wejściu do pierwszej drużyny zazwyczaj przepadają i idą na wypożyczenia do I ligi (ostatnio jedynie Strzałek jest wyjątkiem).

0

@HighestInTheRoom a dlaczego przepadają? Bo ktoś im zabiera miejsce. Pal licho jak to 23 latek który (mała szansa ale może) coś jeszcze wniesie ale jak to 30 latek bez osiągnięć to już jest bez sensu.

Ta liga nigdy się nie odbije od dna jeżeli nie będzie się promowało na zachód co sezon porządnego juniora. Lech to teraz robi i choć jestem z Warszawy to bardziej podoba mi się podejście kolejorza (sic!).

1

@HighestInTheRoom Zdrówka i Powodzonka!!! (L)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?