- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
6
Eh ;P
1
@Kondziubarca Przeżywacie jakby to było nie wiadomo co xd Gundogan będzie grał w parze z FdJ a ten będzie na gorsze zespoły.
1
@Emhyr @Kondziubarca Chyba sam próbujesz się oszukać. Już pdsekonanje se będziemy grali na 2 pivotow. A nawet jeżeli to żaden z 2 De Jong ani Gundo nie są najlepsi na tej pozycji.
De Jong ma ogromne problemy z kryciem i trzymaniem pozycji.
A Gundo to samo co Busi. Nie ma szybkości i warunków aby tam grać.
I nie bez powodu u Pepa tam nie gral!
A miał zabezpieczenie Rodriego i Stonesa za sobą.
2
@Emhyr
mimo wszystko nigdy nie powinien tu trafić, to już lepiej niech zmiennikiem będzie Cassado czy Garrido
w ogóle bez sensu transfer, oby tu nigdy nie przyszedł
1
@PatrykBarca Odpal sobie mecz z Leeds z tego sezonu. Gundogan grał sam na pivocie i jeszcze 2 bramki strzelił.
0
@lucca87 Tak lepiej grać młodzikami z trzeciej ligi mądre posunięcie.
0
@PatrykBarca
już nie kłam chłopie, bo u Guardioli też i tam grał i to nie kilka meczów tylko
1
@Emhyr
tak mądre, bo i tak płacimy ich pensje i to nic nie kosztuje a nóż się sprawdzą, i tak jak pisałeś grali by raczej ogony
przypomnij mi w której lidze grali Gavi, Balde, Pedri przed tym jak się sprawdzili u nas? no gdzie byli mądralo?
a właśnie takie kupowanie szrotu doprowadziło nas do sytuacji w której teraz jesteśmy - dest, jakiś kurde maio czy jak mu tam, teraz kupili jakiegoś araujo, jest alonso, był niedawno braithwaite, boateng - ci piłkarze nigdy nie powinni i nie mieli prawa tutaj trafić, a potem był jest problem z ich odejściem a pensje kosztują
jedyny który się z nich sprawdził to luuk de jong
lepiej poczekać rok i kupić kogoś pożądnego lub choćby zaryzykować z tymi co są albo Fabrizio Diaz niż kupować takiego słabego piłkarza
0
@lucca87 @Emhyr Tylki kilka meczów. Z konieczności. Gdyby hylo inaczej to by Pepula z Stonesa nie robił DMa.
Zresztą by było to samo co z Busim.
Gundo ma juz 33 lata! Ma wiele atutów. Ale no szybkość nie jest jednym z nich...
0
@lucca87 Fabrizio Diaz też się nie nadaje na pierwszy skład. Nie każdy zawodnik z La Masii to talent na skalę światową zrozum to. Jest wystarczająco młodych zawodników w kadrze. Nawet nie wiesz jak ten deal z Romeu będzie wyglądał może go wypożyczą za mini opłatą.
1
@Emhyr
nie każdy jest talentem i nie każdy musi, ale skoro i Cassad i Garrido chcą inne kluby to znaczy że talent mają
Romeo to marny piłkarz i szkoda jakiejkolwiek kasy na niego, to przez takie deyzcje jesteśmy tu gdzie jesteśmy z FFP
Diaz się nie nadaje ale nadaje się na zmiennika dużo bardziej niż Romeo
1
@PatrykBarca
kilka meczów? on tak zagrał praktycznie połowę sezonu za Fernandinho i był świetny
zresztą w BVB też tak grał
ale DPŚ nie musi być najszybszy, to nie skrzydłowy, chyba pomyliłeś rolę na boisku
0
@lucca87 Kto ich chce? Pokaż mi te kluby
1
@Emhyr
TO CZYTAJ WIADOMOŚCI TUTAJ TO SIĘ DOWIESZ
0
@lucca87 Czyli jak zwykle nie potrafisz wybronić swojej tezy typowe. Krzycz dalej może ktoś cię będzie kiedyś brał na poważnie.
1
@Emhyr
Koles jak mi zapłacisz 350zl/PLN tyle ile inkasuje za swoj czas to poszukam. Inaczej Szkoda mi czasu na twoja persone
Komentarz usunięty
1
@Kondziubarca ten transfer to twarz obecnej Barcelony
0
@Emhyr
Oj biedaku widzę osobiste podchody. Brawo ty. Napisałem tylko ile musisz mi zapłacić abym szukal bo nie każdy ma czas i ochotę szukać czegoś aby komuś coś udowodnić. Mam bardzo dobra pamięć wiec wiem co mówię ale nie robie screenshotow jakiś newsów tu aby potem komuś coś wysyłać ze tak pisali aby udowodnić.
A ty widzę z tych osób co jak ktoś powie ze trawa jest zielona to napiszesz udowodnić. To się leczy człowieku moze jeszcze dka ciebie nie za późno.
0
@lucca87 Jak masz dobrą pamięć to udowodnij a nie będzie mi tu pieprzył bez jakiejkolwiek podstawy.