- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
0
W związku z otwarciem tunelu pod Świną w Świnoujściu chciałbym tylko to tu zostawić.
0
@John_Doe PiS "dał" na ten tunel zawrotne 2 mln złotych xD
Więc co ty tu wklejasz?
0
@HighestInTheRoom No i co z tego? Środków z UE PO jak rządziło nie mogło pozyskać?
Nie chciało im się/Nie potrafili/Czekali na pozwolenie od Merkel.
Który wariant poprawny? A może wszystkie...
1
@John_Doe sytuacja wygląda tak sanorząd dał 20 % a ue 80% pis zabronił przedstawicielowi ue wypowiadać się przedstawicielowi ue i nie podziękowano.Co do po była istotna gdyż wybudowali gazoport z którego samorząd pobiera podatki z których uzbierano na wkład te 20%.gdyż samorząd tyle nie zarabia.Generalnie wiadomo że zmianami w podatkach pis doi samorządy.Najlepsze jest to ze morawiecki wysłał ministra do orezydenta świnoujścia aby ten zniósł płacenia podatków przez gazoport który zarabia.Wyznaczono też strefę ograniczającą dostęp do morza.Pis wręcz sabotował tą inwestycje i dobrze ze prezydent się nie zgodził.Po przeprowadziła inwedtycje która pomogła samorządom mieć na to kasę.Pis za to przyjechał wstęgi przecinać.Duda orzyjechał na początku i sugerował ze inwestycja jest z budzetu i dobrze ze samorząd się dołączył.O ue nic słowem nie powiedział czy nie podziękować.Trzeba też powiedzieć ze za srodki kpo wybudowalibyśmy 170 takich przepraw.Co jest dobitnym komentarzem dla tej żenującej i bezczelnej władzy.
0
@Borneo xD Uzyskam odpowiedź dlaczego PO nie wybudowało tego tunelu podczas swoich rządów? Pewnie nie. Jak pogłębią Odrę to też pewnie będzie bardziej zasługa PO i UE niż obecnego rządu... ;)
0
@John_Doe nie wybudowalo go ani po ani pis.Wybudowala ue z samorzadem za pueniądze z ogromnej inwestycji które po zrobiła dla swinoującia jakim jest gazoport. Z 2 inwestycji dla swinoujścia po zrobiło 1.Nie zapomnij że po budowąla podstawy autostrad i miała masę ważnych inwestycji w infrastrukturę.Dodam ze teraz trzeba wybudować okolo 4 tys i tyle zbudowano dotyczas dróg.Skala jest ogromna.Nie ma opcji wybudować wszystkiego nawet w 8 lat.Zwłaszcza że po wychodziło z 0 bo wchodziliśmy do ue.Przeszlismy 2 kryzysy swiatowe bankowy i grecki.Wtedy też podejmowano co budujemy.Pis o malo nie zrobił by by tunel nie powstaloby A 2 albo A 4itp.A 1 budowany jest do dzisiaj .A w to samo a 4 oddali nie dawno w calości.Natomiast studium wykonalności zrobilo po.To nie jest tak że nie chcieli zwyczajnie autostrady ale i inne rzeczy były ważne ale kołderka jest jaka jest.Nie sabotowali jak morawiecki.