- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
7
Nie zal mi francji.
Chcieli multikulti? Prosze bardzo.
Nie jestem rasista ale kur wpuszczanie do kraju kogo popadnie musiało sie skonczyc tak a nie inaczej. Francja upadnie i se głupi ryj rozwali i dobrze.
To moze uswiadomi reszcie w UE ze wpuszczanie ludzi bez nadzoru i bez dokładnego przeswietlenia jest skrajnie nieodpowiedzialne wobec obywateli danego kraju. I może czas by przestac sie pieprzyc z taka dzicza i od razu deportowac z kraju kazdego takiego imbecyla
Niech reszta krajów unii wyciagnie wnioski.
3
@Sulimo Ale wiesz że większość tych ludzi pochodzi z kolonii Francuskich?
2
@Sulimo jeśli rasistą jest człowiek, który nie daje się miotać sobą, ma szacunek i godność do własnego siebie, potrafi wyrazić swoje zdanie, to znaczy, że rasista to nic złego.
2
@takisobiektos Wiem o tym. Kolonializm pociagnie na dno francje bo ludzie z tamtych rejonów nie maja za wiele wspolnego z kultura europejska.
Spójrzmy prawdzie w oczy. Francja na dzis przypomina panstwo afrykanskie a nie europejskie i teraz odczuwa tego skutki
0
@Sulimo wiesz ale nie ma co gadać calą potengę zbudowali ma tanie emigracji to jest coś za coś.Sama francja w zasadzie pod każdym wzgledem to potęnga
1
@takisobiektos W takim razie w Polsce czarnoskórych, arabów, muzułmanów powinno być 0, bo Polska nie miała żadnych kolonii.
@Sulimo Przykro mi, ale napisanie "nie jestem rasista" Cię nie uratuje. "Tolerancyjni" już wpisali Cię w poczet... ;)
2
@Borneo Co to za potega jak nie potrafi zrobic porzadku z dzikusami co swoj kraj dewastuja?
0
@takisobiektos Tym bardziej Francja powinna znać tych dzikusów co dopiero z drzewa poschodzili, a oni ich wposzczają lata, zaznaczam lata.A to że kolonia to nie znaczy że muszą ich wpuszczać bo mogą ich wspomagać na odległość.Przede wszystkim edukować aby mogli osiągnąć poziom chociaż trochę powyżej mułu.
0
@John_Doe putanie którzy czy z obyeatelstwem czy nie z tego co wiem to wysłali masę policji ale moze nie być to prostę.no jeśli twierxzisz ze państwo z elektrowniami atomowymi bomną atomową.Z firma Airbus z kosmodromem ktore lata w kosmos z dostepem strategicznym do ocena morza płn , morza srodziemnego, masywu centralnego pirenejów Alp.Z kuchnia ktora slynie na caly swiat zamkami , muzeami katedrami i jest 2 lpatnikiem w ue po niemczech . I ma kilja marek samochodów to tak są potęgą co nie ozbacza ze nie mają problemów.A prymitywne jest twierdzić ze nie są;) w zasadzie prawie na kazdym polu sa od nas lepsi.;)czasem warto pomyśleć co się mówi albo jak nie byłeś to zobacz ja mieszkałem 2 lata w róznych odstepach czasu.Jak czytam takie wypowiedzi to się pod nosem śmieje.Francja to cudowny kraj a jedyny minus to ludzie.Stare jak swiat i znane jak swiat.Polecam ogladanie tour de France pokazuję piekno Francji.
1
@Borneo Rzym też był cudowny i potężny. A jednak upadł. W podobnych okolicznościach. Jeśli tego nie widzisz, to znaczy, że mimo tak ekskluzywnej edukacji, nadal obca jest Ci zdolność logicznego myślenia i kojarzenia faktów.
0
@Dari0G na mój gust Rzym to jedno z najpiękniejszych i cudownych miejsc w Europie. Zastanawiałbym się między Rzymem a Paryżem.A włochy jednym z napiękniejszych państw na świecie w zasadzie co obszar to jak państwo z własną kulturą.Wystarczy ze Francja i Włochy to 80% europejskich zabytków.Takich dam z łasiczką jest od cholery Caravaggio Toscania Florencja z galerią ufici......Fenomalna kuchnia...można by długo pisać oWlochy to państwo anajbardziej odwiedzane przez turystów. W ue Wlochy chyba są na 4 miejscu.Kilja znaczących marek samochodów.Naprawdę czasem warto się się nie wypowiadać keśli nie wie o czym się mówi.Proponuje pojechać zwiedzać Wlochy i zajmie ci to kilka lat jeśli chcesz to zrobić dobrze.Bo bardziej kuriozalnej wypowiedzi obok Francji dziś nie czytałem.No moze jak pierdolił kaczka;)
0
@Dari0G dodam tylko że armia Wloska jest na 10 miejscu na świecie.
0
@Borneo Tak jak napisałem. Brak umiejętności logicznego myślenia, jak się teraz okazało, połączony w dodatku z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.
0
@Dari0G mylisz się każde moze się mieć raz lepiej raz gorzej i tak jest z Rzymem.To jest czas i historia nie da się być cały czas na topie .Rzym ma się do dziś barzzo dobrze.Gdyby upadł i jego nie bylo ok.Po drugie sytuacja była inna nie było tak ogromnej konkurencji państw jak dziś.
0
@Borneo Daruj sobie, bo wypisujesz bzdury. Jesteś tak wytresowany, że każda wada to dla Ciebie zaleta, racjonalizujesz sobie wszystko. Rzym był mocarstwem i upadł po najeździe hord barbarzyńców. To, że po setkach lat się podniósł, nic nie znaczy dla tych, którzy w trakcie stracili życie. Jeśli Cię dziś zabiją, to pociesz się, że za sto lat ktoś inny nie straci życia. Raz lepiej, raz gorzej to możesz się spisywać w sypialni. Jesteś tak zaślepiony, że nawet jak dostaniesz kiedyś w łeb, to powiesz, że przecież każdy czasem dostaje. Jak ta kobieta opiekująca się imigrantami w obozie, która nie chciała zgłaszać gwałtu, bo bała się w jakim to świetle postawi przybyszów. Widzisz marki samochodów, zabytki, obrazy, muzea itp. A nie widzisz (lub udajesz, że nie widzisz) jak Włochy podzielone są na część północną i południową, jaka jest między nimi niechęć, żeby nie powiedzieć nienawiść. Jak dobrze ma się korupcja i mafia. Jak we Francji ludzie w wielu miejscach boją się wychodzić z domów (dwa lata stanu wyjątkowego w tak niby potężnym państwie - dziwne, co?), jak władza pałuje protestujących, jak wystarczy byle iskra, by czarni Francuzi demolowali i palili całe dzielnice. Mieszkałeś tam? U ciotki w laboratorium? Co Ty pleciesz w ogóle? Co chwilę jakieś rozruchy, zamieszki, wojsko uzbrojone po zęby, a Ty smęcisz bajeczki o kwiatkach i ogólnej szczęśliwości. To jest ta potęga państwa? Które nie umie sobie poradzić z jedną kategorią obywateli, a drugą pałuje? Ty na pewno jesteś antyPiS?
0
@Dari0G sam gadasz bzdury co to znaczy że nic nie znaczy;) dalej nie da się tego czytać Wraz z Francja tworza ogromną cześć kultury jest też tam watykan zabim zaczniesz pierdolić podobme Farmazony propunuje ci pojechać do wloch i je zwiedzić.Zanim bedziesz opowiadac takie androny.Wlochy na dziś mają nawet lotniskowiec spytaj sie swojego kaczki czy mysli o lotniskowcu;)bo nie wiesz o czym gadasz chlopie.Nic nie znaczy:) nie wazne jak upadasz ale ważne że wstajesz.Przegrać można zawsze normalne. Ale ważne jest aby powstać no ale jak dla ciebie porażka to koniec to sukcesu ci....
Doskonale wiem że wlochy są podzielone na bogata pln i biedne płd.Bo nie tylko zwiedzam kazdy region wloch ale jezdze od lat w dolominatach na nartach i wiem ze język niemiecki jest jednym z jezykow na kronplatz Doskonale wiem że w napoli czy Bari jest niebezpuecznie choć obok Napoli jest miasteczko Amalfi jedno z najpiekniejszych Włoskich miasteczek.W kazdym kraju sa dobre i złe rzeczy normalne.Ale nie zmienia to tego ze wlichy sa poteżne i maja prawie 2 krotnie więcej ludnosci niz Polska 59 mln w stosunku do 37 mln a jesteśmy jednym z wiekszych państw na swiecie.Ale jesli wyznacznikiem dla ciebie sa imigranci to ci współczuje.Usa ma samych imigrantow z calego swiata i sa mocarstwem.Nie ma to akurat zadnego wpływu.
0
@Borneo "spytaj sie swojego kaczki"
To już Cię dyskredytuje gościu. Nie umiesz nawet dyskutować bez szufladkowania rozmówcy. Ktoś, kto nie myśli tak jak Ty, od razu "od kaczki". Żenujący jesteś. Dużo gadasz o tolerancji i zachodnich wzorcach, ale wystarczy trochę ciśnienia i wyłazi z Ciebie prawdziwa "gęba".
"Ale jesli wyznacznikiem dla ciebie sa imigranci to ci współczuje.Usa ma samych imigrantow z calego swiata i sa mocarstwem.Nie ma to akurat zadnego wpływu."
Zadziwiające. Kto tam ostatnio robi takie zamieszki, jak we Francji? Ale Tobie pewnie nic to nie mówi, całkowity przypadek. Ty jesteś ślepy na widoczne gołym okiem tendencje, które postępują. Dopóki nie odczujesz tego na własnej dupie, będziesz pisał peany pochwalne. Zupełnie jak w Rzymie. Zrozumieli dopiero, kiedy barbarzyńcy stanęli przed bramami. I nie chodzi wcale o kolor skóry, ale o mentalność i nastawienie. Ludzie tacy jak Ty myślą, że wszyscy są podobni do Ciebie, że wszystkim innym zależy na rozwoju i współpracy, a to wcale nie jest prawda. Jest cała rzesza, która szanuje tylko siłę i ceni sobie jedynie własny interes.
Wyobrażasz sobie takie coś w Polsce? A przecież jesteśmy słabym państwem wg Ciebie. Nic nie widzisz i nic nie słyszysz. "Dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy." To o Tobie.
0
@Dari0G dla mnie kaczka jest przestępcą politycznym zlamal konstytucje czyli cos co chroni praea obywateli przed zakusami rządu.Jeśli jesteś konfą to glos oddany na konfe to na pis.Czyli twoja partia chce rzadzić z przedstepcami polityvznymi co ją dyskretydytuje.I co są za imigrantami to glównie prawica ktoea nakręca nienawiść wobec rożnych grup społecznych.Trudno do prawicy cię nie zaliczyć;)Natomiast umówmy się tego typu rzeczy zdażają się raz na jakiś czas a w przypadku górników to protesty różnie wyglądalo.Co do marszy różnie bylo pod empikiem czy jak palono mieszkanie.Jako naród uwazam nas za idiotów ktorzy nie wykorzystują ssoivh szans.Jak chocby kpo za ktore nozesz zbudować 170 takich tuneli jaj pid swiną.Ale grupka z debilnych 2 partyjek chcę być bezkarna.Płacą za to wszyscy.Proszę nie mów mi czy mam ich szanować czy nie.Bo dla mbie to barxzo szkodliwi przesteocy a ten naród jest głupi ze ich jeszcze raz wybrał.Natomiast potenga państwa nie stanowi czy masz imigrantów czy nie.