- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
20
Ileż tu się rzeczy zadziało xD Kretowiskowe boisko, Jednym przerzutem chłop minął całą drużynę rywala, wyszedł sam na sam, podał do pustaka koledze, a ten nie trafił z dwóch metrów xDDD Z całym szacunkiem, ale piłka kiedyś i piłka dziś to dwa różne światy. Wielu grajków z tamtych lat co czarowali to dziś mieliby problem z grą w Betisie czy Cadiz.
0
@IronSanHybrid ci goście czarowali na kretowisku. Przypomnij sobie co się działo w tym sezonie jak barca czy real grali na kiepskiej murawie( która i tak była 100x lepsza od tej z filmiku)
0
@IronSanHybrid A grałeś kiedyś na kretowisku, że takimi tezami rzucasz?
13
@talizmo Czarowali na kretowisku, a gra obronna w tamtych czasach to był żart. Obrońcy jedyne co robili to jeździli na dupie wślizgami polując na nogi, a tak to radosna twórczość. Jestem pewny, że bierzemy Barcę z Prime z lat 2008-2012 i Barcę z minionego wieku i ta nowsza leje ich na dziurę pod 2 cyfrowy wynik. To są inne światy inna intensywność i szybkość grania etc.
0
@BorzyKrzys Grałem i to z powodzeniem, a co?
2
@IronSanHybrid To co tu robisz chłopcze. Powinieneś być gwiazda 3 Bundesligi w takim razie.
1
@BorzyKrzys Jakbym chciał to byłym gwiazdą i LaLigi, ale wybrałem co innego. Swoje w piłeczkę pokopałem i nadal to lubię. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że ogólnie gra w tamtych czasach to był inny świat niż teraz. Nie boisko czyniło gwiazdy, a brak większej taktyki i radosna twórczość obrońców. Pele to w końcu miał 1k czy 10k goli?
0
@IronSanHybrid Na takim boisku, jak na załączonym filmiku skończyłoby się max dwiema bramkami różnicy.