La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

20

Ileż tu się rzeczy zadziało xD Kretowiskowe boisko, Jednym przerzutem chłop minął całą drużynę rywala, wyszedł sam na sam, podał do pustaka koledze, a ten nie trafił z dwóch metrów xDDD Z całym szacunkiem, ale piłka kiedyś i piłka dziś to dwa różne światy. Wielu grajków z tamtych lat co czarowali to dziś mieliby problem z grą w Betisie czy Cadiz.


konto usunięte

0

@IronSanHybrid ci goście czarowali na kretowisku. Przypomnij sobie co się działo w tym sezonie jak barca czy real grali na kiepskiej murawie( która i tak była 100x lepsza od tej z filmiku)

0

@IronSanHybrid A grałeś kiedyś na kretowisku, że takimi tezami rzucasz?

13

@talizmo Czarowali na kretowisku, a gra obronna w tamtych czasach to był żart. Obrońcy jedyne co robili to jeździli na dupie wślizgami polując na nogi, a tak to radosna twórczość. Jestem pewny, że bierzemy Barcę z Prime z lat 2008-2012 i Barcę z minionego wieku i ta nowsza leje ich na dziurę pod 2 cyfrowy wynik. To są inne światy inna intensywność i szybkość grania etc.

0

@BorzyKrzys Grałem i to z powodzeniem, a co?

2

@IronSanHybrid To co tu robisz chłopcze. Powinieneś być gwiazda 3 Bundesligi w takim razie.

1

@BorzyKrzys Jakbym chciał to byłym gwiazdą i LaLigi, ale wybrałem co innego. Swoje w piłeczkę pokopałem i nadal to lubię. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że ogólnie gra w tamtych czasach to był inny świat niż teraz. Nie boisko czyniło gwiazdy, a brak większej taktyki i radosna twórczość obrońców. Pele to w końcu miał 1k czy 10k goli?

0

@IronSanHybrid Na takim boisku, jak na załączonym filmiku skończyłoby się max dwiema bramkami różnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?