- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
2
No cóż... Guler na 99% w Realu biorąc pod uwagę wysyp wiadomości dot. Realu. Ciężko było uważać, że fan Realu pójdzie do Barcelony kiedy zgłosi się po niego "jego ulubiony klub". Nie ma co pisać nagle, że to kot w worku i jedynie można zazdrościć Realowi grajka (pytanie jak Carlo i ewentualnie następca ułoży pomoc) bo to (z tego co pisały media i inni ludzie) super talent. Teraz niech tylko oficjalnie podpiszą Roque (chociaż tu raczej 99% nasz), ogarną tego Fresnede i tego Diaza z Urugwaju jak starczy kasy. No szkoda... ale i tak niech nic nie wygra ten Guler, no sorry
@Kondziubarca @tomek8756 @macio_944 @PatrychoO
0
@Kgorecki2500 Czego zazdrościć? Barcelona ma Gaviego i Pedriego.
Guler wcale nie był tutaj potrzebny co innego DM.
1
@Kgorecki2500 ja do tej pory nie wiem w sumie kto to, więc dopiero się okaże, czy jest czego zazdrościć
1
@Kgorecki2500 Zobaczymy na koniec sezonu, które transfery wyjdą na plus :)
Obyśmy wyszli na plus w tej kwestii i w trofeach:)
0
@Sysia11 No spoko Pedri to akurat teraz ma końskie zdrowie. Wcale bardzo dobry zmiennik żeby sobie grali na zmianę by się nie przydał
@PatrychoO Z racji, że nie mam czasu ani też ochoty oglądać meczy każdego zawodnika świata tak ufam w osąd ludzi :D (A poza tym to kojarzę, że strzelił ładną bramkę z Walią w sumie tylko, ale ludzie i inni eksperci pozytywnie o nim piszą)
0
@Kgorecki2500 No,ale Guler to nie bardzo dobry zmiennik bo nic o nim nie wiadomo.
To Sancho był już Topem w 2019 w Bundeslidze a nie Turcji a gdzie jest teraz.