- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1736 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1736 Culés
1
Zabrałem się za "Ślepnąc od świateł", ale obejrzałem półtora odcinka i jakoś ciężko to się ogląda... Mdłe dialogi, kolejne sceny jak z różnych filmów... Czy dalej to się rozkręci?
7
@JimMorrisonFCB To jest taka specyfika tego serialu, że wygląda jakby go kręcił amator. Na pewno warto obejrzeć dla roli Dario.
6
@JimMorrisonFCB Kapitalny serial :) Jeden z niewielu które obejrzałem 2 razy. Rola Frycza TOP, tak samo np. Chabior.
Skonieczny nie dość, że dał radę reżysersko, aktorsko to jeszcze pyknął top nutkę z teledyskiem w serialu xD
1
@JimMorrisonFCB Rozkręci się.
0
@IronSanHybrid napisał mu ją Pro8l3m
2
@MesQueUnClub_87 @tristan87 @IronSanHybrid - dobra Panowie, dam temu szansę jak rekomendujecie.
0
@Rust_Cohle Wiem, że nie jego tekst, ale wykonanie i teledysk top. Nawinął lepiej niż profi w tej branży.
0
@JimMorrisonFCB Obejrzałeś półtora odcinka i oślepłeś od świateł xD.
2
@JimMorrisonFCB ok, myślałem że Cię lubię ale zmieniam zdanie. Jak można nie lubić Ślepnąc od świateł?! :D
Dialogi są według mnie właśnie dlatego świetne bo brzmią jakby rozmawiali normalni ludzie, są takie bardzo przyziemne a nie typowo filmowe :D
1
@DonCarletto oślepł od świateł to sędzia w waszych meczach w LM i spalonych nie widział
1
@Jakchcesz No i ciekawe, że Skonieczny szukał na Kubusia koniecznie kogoś "zielonego" w branży aktorskiej.
1
@Rust_Cohle Ważnie żeby w meczach Liverpoolu w Lidze Europy nie oślepł żadnen sędzia ;).
1
@DonCarletto ej ej ej, liga europy jest mega super, zwłaszcza do ćwierćfinałów czy kiedy tam Barca odpadła, to do wtedy to są najlepsze rozgrywki rozumiesz?
1
@Jakchcesz Wiadomo, mecze z potęgami jak Eintracht to nie są przelewki xD.
1
@Jakchcesz No właśnie spodziewałem się czegoś lepszego po recenzjach na la Rambli. Te dialogi są sztucznie przyziemne jak dla mnie. Dużo bardziej mi się Wataha podobała. Zobaczymy jak będzie z trzecim odcinkiem.
1
@JimMorrisonFCB oglądałem Watahę i bardzo lubię, ciężko mi nawet w sumie porównywać dialogi pod tym względem w obu produkcjach. Ale serio polecam Ci jednak obejrzeć dalej Ślepnąc, może jednak się przekonasz później :D