- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 753 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 753 Culés
9
A skoro dzisiaj otwarcie Popeyes w Polsce to trzeba było zrobić test i wyszło całkiem pozytywnie. Knajpa serwuje głównie kurczaki. Takie KFC ale jak dla mnie dużo lepsze. Z burgerów są dostępne 3 opcje w dwóch wariantach (łagodny i ostry). Frytki ciekawe, nie w samej soli ale w jakiejś takiej ala paprykowej przyprawie. Z takich bajerów to mają krążki cebulowe ale ich nie testowałem. Jest wielka dolewka i można zamówić normalny napój w puszcze (tylko tutaj nie orientuję się czy tylko pepsi czy można wybrać). Cenowo raczej standardowo. Burger w zestawie tak 27 zł. Ogólnie na plus. I dzisiaj było też fajnie bo jakąś taką muzyczkę Jazzową puszczali, że niby z Nowego Orleanu.
@Kondziubarca @tomek8756 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @IronSanHybrid @Barca1992 @michal26 @Sulimo
1
@Kgorecki2500 Mieszkam koło Gorzowa Wlkp ciekawe kiedy dojdzie w moje rejony i pewnie sobie poczekam :D
1
@Kgorecki2500 burgery duże ?:)
1
@Pawci023x Jak na moje to raczej tak
1
@Kgorecki2500 A masz jakieś zdjęcia jedzonko?
Chętnie bym zobaczył jak się prezentuje:)
W moim mieście też ma powstać Popeyes i może wypróbuję:)
1
@tomek8756 Takie jakieś :P
https://zapodaj.net/plik-JqSp7cZFBY
https://zapodaj.net/plik-pBf2gw4kxT
Naprawdę smaczne, frytki, kanapka, no jak dla mnie lepsze KFC
Testowany był podstawowy burger, frytki, nuggetsy i jakieś ciastko. Bułka fajna w burgerze, lekko słodka mam wrażenie i kurkumą zabarwiona
1
@Kgorecki2500 Całkiem smacznie to wygląda:)
0
@tomek8756 I takie było :) Te frytki chyba najciekawsze ale ogólnie bardzo dobry kurczak. Nawet ten mały wybór burgerów nie przeszkadza. Pewnie coś z czasem wprowadzą jeszcze. Trochę tylko boli, że nie ma tych krewetek w panierce co w USA ale u nas z tym różnie mogłoby być.