La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

6

A jednak. Niby to waga ciężka i każdy cios może być tym kończącym, ale Jones to jest nadczłowiek w klatce. Obstawiam Bones TKO/poddanie max do końca 3 rundy.
https://x.com/SpinninBackfist/status/1677455193041149952

0

@SkilledHydra16 Mega walka. Obaj nie za dużo walczyli przez ostatnie lata, więc będzie sprawiedliwie. Wyroków bym tu nie stawiał. Stipe ma mega kondychę, bardzo doby parter i niezła stójkę - to jeden z najbardziej wszechstronnie sportowo rozwiniętych zawodników MMA, dodatkowo naturalny ciężki bez koksu, więc lepiej dotleni mięśnie. Dla mnie walka bez faworyta, a zwycięstwo Jonsa nad Gane'm nie znaczy zbyt wiele - Francuz to zwykły klocek, a nie materiał na wielkiego mistrza.

0

@RosjaninBut oczywiście że walka z Francuzem nic nie znaczy, jednak zawsze wydaje sie że w końcu ktoś ma coś na Jonesa a walka kończy się zawsze tak samo. Oprócz jakiegoś lucky puncha w ferworze walki ( a Jones jest zbyt inteligentny żeby w ogóle dopuścić do takiej sytuacji) ciężko mi znaleźć płaszczyznę, sytuacje w której Stipe jakkolwiek ma przewagę nad mistrzem. Szkoda mimo wszystko, że do ich walki nie doszło z 2, 3 lata temu bo obecnie to Miocic na schyłku kariery

0

@SkilledHydra16 Miocic może być już zbyt zardzewiały, ale liczę na dobrą bitkę. Jeśli wygra Bones, co wtedy, emerytura?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?