La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

2

A już za 2 dni, o 20:00 Raków zaczyna swoje zmagania w europejskich pucharach.

Trener zapewnia, że schematy gry w defensywie zostały zachowane, a to na czym się skupiają, to rozwinięcie lepszych wariantów ofensywnych.

W teorii wygląda to pięknie, a nawet brzmi jak Raków w wersji turbo, bo ulepszony z przodu, jednak w praktyce, nigdy nowy trener nie prowadzi zespołu tak samo jak poprzednik. Tym bardziej, że Szwarga nie ma doświadczenia w prowadzeniu zespołu.
Nie wiem, może to i talent, ale my tego nie wiemy.

Dużo pytań, mało odpowiedzi

1

@Comentateiro Już za dwa dni,Raków Częstochowa/Sosnowiec ma wygrać ten mecz z Estończykami,i nie ma innej możliwości..

1

@Comentateiro będzie gdzieś ten mecz w TV? ;]

konto usunięte

1

@Comentateiro I za chwilę je skończy

2

@arsenallondyn0 TVP Sport.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?