- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 692 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 692 Culés
8
@MesQueUnClub96 w trakcie meczu Świątek:
„Jak tak się przejmujesz tym meczem to może lepiej nie oglądaj. Wimbledon jest co rok”
@MesQueUnClub96 w trakcie meczu Hurkacza:
„Powiedzcie mi jedno. Jak ja mam teraz iść spać. Jak ja mam teraz iść, położyć się i spokojnie leżeć. Przecież gdyby nie było 24 to bym zniszczył wszystko w promieniu 50 metrów ode mnie.
Ból dupska chyba do końca życia będzie o te tiebreaki”
6
@mekston on wczoraj napisał jakieś 220 komentarzy chyba xD nikt na poważnie nie bierze tego chłopaczka. Przecież on jest tak niestabilny emocjonalnie i widzi tylko to co chce widzieć
0
@mekston ok.
0
@mekston ten cytat z meczu świątek powinien sobie wziąć do serca :D
0
@DaPidejpi Idealny partner dla mekstona, który przy F1 też potrafi nabić 200 komentarzy xD
18
@HighestInTheRoom wciąż lepsze niż komentowanie sparingów Legii xd
1
@mekston Jak nie ma się życia i frajdę zapewnia tłuczenie komentarzy niczym na flashscorze, to pewnie tak :D
6
@HighestInTheRoom @mekston Jest 8:30 rano w poniedziałek, a wy już kłóćcie się o takie rzeczy xd
Kocham La Ramable :)
0
@HighestInTheRoom Jak nie ma się życia i frajdę zapewnia samo oglądanie sparingów Legii i co więcej komentowanie tego to po prostu xd
0
@mekston @HighestInTheRoom
Obaj Zamknąć dupy, ludzie chcą spać
3
@mekston O braku życia mówi mi gość co robi po kilkadziesiąt a czasem kilkaset komentarzy dziennie, nie widzi nic innego poza La Ramblą i na każdym kroku udowadnia, że Messi jest najlepszy, co każdy i tak wie xD
@tomek8756 No co, trzeba poddymić z rana ;)