La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

1

Hurkacz daje fajny mecz z Djoko, a i tak będą na niego narzekać. Przykre jest to, że niektórzy nie potrafią docenić tego co na międzynarodowej scenie robią inni Polacy w jednym z najważniejszych turniejów i z jednym najlepszych tenisistów na świecie

0

@FCB_dimiC Polscy kibice,doceniają tylko zwycięzców(choć też zdarzają się szukający jakiegoś ale) a przegranych wyklinają.

1

@FCB_dimiC taki jest sport. Po co grać jak nigdy, skoro się przegrywa jak zawsze? Tym bardziej, że jest to wciąż głęboka runda, a nie półfinał.
@FcPortoFan1999 akurat u nas kultura Gloria Victis jest wyjątkowo rozwinięta. Głównie przez piłkarzy, ale wcześniej gloryfikowano Radwańską, czy Kubicę których sukcesy w skali świata nie były jakieś gigantyczne. Albo najlepszy przykład piłkarze ręczni - złote, wybitne pokolenie, które swój szczyt miało na samym początku. Większość pamięta sposób w jaki osiągnęli sukcesy, a nie same sukcesy. Bo powiedzmy sobie szczerze, jak na swój potencjał osiągnęli stosunkowo mało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?