La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 758 Culés

5

Meczowy


@fart @Arkon @Bartosz85

Jedziemy z nimi Panowie!

konto usunięte

6

@HighestInTheRoom
Wy ku*wa wszyscy jedziecie z wszystkimi tak samo jak @bartas97 i jego raków, a wszyscy siedzicie na dupach w domu zamiast na mecz iść xD

Tak było na ważnym meczu ligowym w ubiegłym sezonie, na finale pucharu Polski i teraz superpucharze :D

2

@Rust_Cohle Na wyjeździe grają, gdzie o bilety w uj trudno xD

A poza tym mam karnet na cały sezon ;)

konto usunięte

3

@HighestInTheRoom
Ta, @bartas97 też już wspominał że ma karnet, a znowu cały sezon na La rambli xD

Karnety to wy macie na fcbarca.com chyba kupione od elementa :D

1

@Rust_Cohle A Ja sobie wypraszam. Ja sobie siedzę na krzesełku. A nie na dupach.
@HighestInTheRoom Jazda z nimi!!!
(L)

2

@fart @HighestInTheRoom @bartas97 Jaki wynik typować na ten superpuchar? I dlaczego Legia Warszawa 3:1 ?

0

@FcPortoFan1999 Legia na miękko 2-0 i puchar wraca do Stolicy. ;)

1

@Rust_Cohle No ja mam do Częstochowy z 200km i bez biletu mnie nie wpuszczą xD

Na, którym ważnym meczu ligowym mnie nie było?
Na finale pucharu Polski miałem dwójkę w robocie

1

@fart Ostatnio jak Legia zdobywała Superpuchar,to chyba jeszcze na stadionie Ostrowca Świętokrzyskiego w 2008 XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?