La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 758 Culés

1

Z miesiąc temu pisałem, że to kwestia czasu kiedy Arabowie zagrają w LM UEFA. Dzisiaj meczyki powołując się na włoskie media twierdzą że może to się wydarzyć już od przyszłego sezonu, na razie na zasadzie dzikiej karty. Ciekawe kiedy zagrają finał w Rijadzie czy tamtym wąskim mieście na pustyni?

6

@Ostatnikrwawygang odechciewa się tego wszystkiego oglądać...

0

@Pedri16Future Witaj w klubie. Ja mam tak od paru lat, ale i tak nie mogę przestać, choć wydaje mi się, że jestem coraz bliżej

0

@Ostatnikrwawygang ja już chyba tak mam. Przyjemność z oglądania piłki mam tylko jak oglądam Barcelonę. Ostatni mundial mimo, że wygrał Leo nie grzeję mnie jakoś bardzo, ostatnie LM tak samo.

1

@Ostatnikrwawygang Ostatni normalny sezon,od 2024/25 to już będzie Superliga pod egidą Uefa o czym też Mówię od dawna.

0

@Pedri16Future Mnie akurat mundial jeszcze jarał, mimo tego gdzie był rozgrywany. Za 3 lata prwnie będzie gorzej bo będzie niepotrzebnie rozwleczony, ale LM już mnie w ogóle nie emocjonuje. Obejrzę bo to najlepszy futbol na świecie i czasem dramaturgia jest. Jak widzę biegających najemników naprzeciw biegających najemników to mam gdzieś kto wygra. W piłce reprezentacyjnej łudzę się wciąż, że chodzi o coś więcej, nie licząc naszej kadry bo im chodzi tylko o hajs.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?