- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1878 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1878 Culés
0
Nie widzę żeby nasza gra zmieniła się na lepsze w przyszłym sezonie. Znowu będzie meczenie buły po 1-0. Pewnie będziemy grali z 4 pomocnikami i Gavim na lewym skrzydle. Chcemy Bernardo gdzie na jego pozycji jest już Dembele i Raphinha. Jedyna nadzieja w tym że Fati odpali, ale do tego droga daleka tym bardziej że Xavi od początku sezonu na pewno nie będzie dawał mu większej ilości minut ze względu na to że będzie chciał grać Gavim na skrzydle.
3
@kamiVeB Dobrze, że mówisz, bo miałem oglądać mecze ale tak to zrobię sobie coś pożyteczniejszego :D Dzięki!
0
@kuz A Ty jak to widzisz? Będzie lepiej? Jest perspektywa poprawy naszej gry z Gavim na skrzydle?
1
@kamiVeB A według mnie się zmieni z jednej, prostej przyczyny - piłkarze, zwłaszcza ci młodzi, którzy niewiele albo nic jeszcze nie wygrali, nie będą mieli w głowie myśli, żeby nie ryzykować, grać bezpiecznie do kolegi, jest 1-0 to nie ma co szarżować, bo jeszcze przegramy mecz itd. Nikt nie chciał zaprzepaścić szansy na pierwsze mistrzostwo od kilku lat. Już Lewy o tym mówił, że w wielu meczach była szansa coś pograć ofensywniej to piłka była cofana do tyłu i grane było głównie na wynik.
0
@kamiVeB Dembele i Raphinha na pozycji Bernardo? Widziałeś tylko poprzedni sezon City czy jak?
Bernardo to gość który ogarnie większość pozycji w pomocy bez najmniejszego problemu, to nie jest chłop przyklejony do prawego skrzydła.
0
@CZAJUN_119 No w pomocy to tymbardziej go nie widzę, no chyba że zakładamy że Pedri ciągle bedzie się łamał. No chyba że że ściagamy Portugalczyka na lewe skrzydło.
0
@kamiVeB Sam Laporta się wypowiadał, że wszystko pięknie, ale od nowego sezonu Xavi musi zmienić styl. Od początku sezonu zagrają bardzo ofensywnie 4 3 3 z Fatim Dembele.
W środku będą rotację. Nie będzie grał Gavi 23 meczu po 90 min żeby umrzeć.
Nie będzie grał Pedri 70 męczy żeby się połamać. Jest konkurencyjny skład. Kilku ma coś do udowodnienia. Kalkulacja zacznie się od stycznia w zależności jaka będzie wyglądała Tabela.