- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
0
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo czy ktoś z was grał w tą niedzielę te Micro Millions główny turniej, ja nie miałem możliwości niestety
0
@negreanu
Ta, agresywnie od początku chciałem nastakować i później trzymać do płatnych miejsc.
Na All In chłop na riverze dostał karete siódemek i po grze.
Ja miałem trójkę Waletów
0
@negreanu ja nie:)
0
@Rust_Cohle Ja właśnie w tego typu turniejach gram strategią tight aggresive, ostrożniej bardziej, bo ludzie lubią walić all in preflop z marginalnymi rękami i rozgrywają co popadnie. Na tygodniu coś spróbuję pograć jeszcze jakieś turnieje inne, w razie czego na cashowkach się odrobi.
0
@negreanu
Ja teraz 2x w tygodniu gram turniej za 11$ wpisowego gdzie do wygrania są bilety na turnieje za 109$ wpisowego.
Średnio szansa 1/6 jest na bilet
1
@Rust_Cohle To zależy od ilości graczy właśnie ile biletów czy miejsc płatnych jest w turnieju.
0
@negreanu ja już w sumie dawno nie grałem. Trochę teraz pooglądałem vloga Daniela z WSOPa i relacje z main eventy i tyle