La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

5

@Kamiloza91 Widzę, że znowu odpłynąłeś xD
''Piękny Raków Częstochowa łatwo i przyjemnie melduję się w kolejne rundze Lig Mistrzów. ;)Legia in Lech uczcie się jak to się robi!''

O klubach, które w ostatnim dziesięcioleciu reprezentowały nas z sukcesami (jak na Polskie warunki), pisać, że mają się uczyć od Rakowa jak to się robi to trzeba być jakimś zaślepionym fanatykiem.

Podnieta, że w pierwszej rundzie pokonali jakichś kelnerów z Tallina (gdzie to byłoby obowiązkiem nawet dla Korony Kielce) xD

Zobaczymy teraz jak poprzeczka zawiśnie dużo wyżej i zagracie z Karabachem :D
Generalnie, w pucharach kibicuję każdej Polskiej drużynie, ale każdy taki wpis osłabia chęć kibicowania takiej drużynie.

Chełpienie się sukcesami, jakbyście zdobyli co najmniej 10 MP, wyszli z grupy LM, grali u siebie jak równy z równym z Realem Madryt, czy walili na łeb Villarreal xD

0

@HighestInTheRoom Prawda jest taka, że obowiązkiem Mistrza Polski jest przejechać się co najmniej 6:0 w dwumeczu po takiej pseudo-drużynie jak Flora Tallin. Przecież to jest kilka klas gorsza ekipa od nawet takiego Rakowa.

10

@HighestInTheRoom o, już rządowy z Warszawy się spłakał

0

@Hosh Mi już nie chodzi nawet o rozmiary zwycięstwa, co o jakieś wywyższanie zwycięstwa Rakowa i pouczanie Legii i Lecha, które latami reprezentowały nas w Europie.

Przecież Flora ma niemal 2x tańszy skład niż Korona Kielce i nawet dla niej obowiązkiem byłoby zwycięstwo z takimi ogórami, no sorry.

@barcelonaLM Idź wychwalaj pod niebiosa zwycięstwo ŚWIĘTEGO Rakowa z potężną Florą Tallin.

2

@barcelonaLM Haha wspomnienie o rządowych i @HighestInTheRoom w ryk. Powiedz warszawiaku czy masz Boga w sercu? Pytam się ciebie tutaj urzędniku rządowy, czy wielbisz Boga!!!

0

@BorzyKrzys Bronić was, to jeszcze narzekasz...
(Nie)spodziewałem się tego po Tobie :(

0

@HighestInTheRoom Twoja dup... nie chce piwa pić, wolałaby siedzieć tuuu

0

@BorzyKrzys Piątek ósma rano jestem w drodze na lotnisko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?