La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

0

Chciałabym naprawdę się zaskoczyć i żeby okazało się, że będzie to dobry transfer. Ale jednak historia lubi się powtarzać i pewnie za rok będą go chcieli wypchać z klubu, on nie będzie chciał skończy się wypożyczeniem i opłacaniem kasy. Szkoda, że przez te problemy finansowe popadliśmy w taką przeciętność. Od lat przecież było wiadomo, że trzeba szukać następcy Busiego a sytuacja na rynku jest trudna. Nie pochwalam tego ruchu, pozostaje tylko życzyć powodzenia łysemu, niech strzela bramkę z bańki i gra dobrze w defensywie. Może zmiennikiem okaże się dobrym cóż nam pozostaje...

konto usunięte

0

@Lola120 przeciętność? Mając problemy finansowe ściągamy Lewego, Raphinhę, Kounde, Christensena, Kessiego, Gundogana i Inigo. To jest przeciętność? Zawsze będą się trafiały transfery nieudane. Real ich nie ma? Tego nie unikniesz. Nie myli się tylko ten, który nic nie robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?