La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

4

#CodziennieAzDoWyborow
#ListaAfer
#KoniecPISU
Rozpoczynam akcję, w której codziennie uslyszycie o aferze partii rządzącej, aż do dnia wyborów, w ktorych mam nadzieje ze PIS z kretesem przegra.
Dzień 1: w 2020 roku Jacek Sasin wydał z rządowych pieniędzy 70 mln złotych na wybory kopertowe, które się nie odbyły i do dzisiaj nie został ukarany.

konto usunięte

1

@musli1989 Tylko PIS.

0

@tristan87 powinna być solidarna polska bo oni też rzadzą.Poza tym to nikt inny od 2015 nie odpowiada za państwo.Rozumiem ze pus obwinia kobiety ue ,niemcy ,czasem usa norwegie , holandie , opozycje, pielegniargki lgbt lekadzy i niepełnosrawnych ale za panstwo idpowuada pis nie kto inny.

5

@musli1989 Jako, ze w życiu potrzebna jest równowaga, to bede Ci towarzyszył w tej drodze.
Dzień 1. Afery PO:
Afera taśmowa- 14 czerwca 2014 na stronie internetowej „Wprost” zostały ujawnione fragmenty nagrań dwóch podsłuchanych rozmów. Dwa dni później stenogramy z nagrań zostały opublikowane w papierowym wydaniu tygodnika. Wśród podsłuchanych osób był minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, prezes NBP Marek Belka, były minister transportu Sławomir Nowak i były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz.

18 czerwca 2014 do siedziby tygodnika „Wprost” wkroczył prokurator wraz z funkcjonariuszami ABW w celu uzyskania nośników zawierających nagrania podsłuchanych rozmów.
#wolnemedia

0

@musli1989 tu trzeba powiedzieć że zgodę na wybory wydał morawiecki i to on odpowiadać może karnie za te wybory.W przyszlości bo wuadomo ze obecnie rządzacy spacyfikowali instytuvje panstwowe i są bezkarni.Co też jest wielką aferą.

konto usunięte

1

@hayek Niemożliwe, za PO była demokracja i wolność słowa.
Ten gość od antykomor potwierdzi.

0

@hayek ale afery pis i po nie sa równe nie żartujmy sama strata kpo na 150 mld i brak inwestycji kosxty albo własne koszty z tymi inwestycjami zadluzenie na 270 mld w funduszu covidowym mówi wszystko z tym zwiazane sa ogromne o 1mln kary nie wspomnę i nic z tym od roku nie zrobione.Sama afera podsluchowa zwiazana z tym kto na tym skorzystał i kto wygrał wybory i pomimo ze po ograniczalo rizkwit sciagania surowców z rosji nagle nastąpił rozkwit.Nie zostalo zrobione to przypadkiem.

to jeszcze dla równowagi konfederacje od niejasnych problemów mentzena i jego brata.Po skandaliczne zachowania brauna czy korwina.Czy brak glosowania w ochronie wolnosci mediów... jesli już bo wxtrzymali się od glosu czy wprowadzenie ultra katolickich pomysłów kobiety przez te ustawy umierają.Jazdy ma coś za uszami....

1

@Borneo OFE- 150mld.
Kary dostajemy dlatego, bo UE chce zabrać Polsce suwerenność i zamontować swoich ludzi, którzy będą realizować niemieckie interesy.


Jednak jeśli przyszłoby mi wybierać PiS, a PO to wybieram PiS, ale to tylko w wyborach prezydenckich(w przypadku, gdy ich kandydaci będą w drugiej turze, tak głosowałem na Dudę)
W parlamentarnych nie zagłosuje na PO, PiS czy Konfe.

A co do kobiet:


To dajmy im decydować o sobie, bo to właśnie w tej grupie jest 97% kobiet odpowiedzialnych za urodzenia w Polsce.

0

@hayek prosze cie co zabzdury pis rozmontowuje poskie instytucje aby kraść i być bezkarny .przyklsd ziobro fundusz spojnosci nik wykazał nieprawidlowosci Morawiecki wybory kopertowe 70 mln.Kaczynski afera łapowki z ksiedzem kavzynskiego nawet nie przesłuchane itp....pis łamie konstutcje szydlo nie publikuje wyrokow tk a Pawlowicz w komisji sprawiedliwosci gdzie zarzadza nią piotrowicz Pawlowicz mowi wiem ze przepis jest nie konstytucyjny sle glosuje za bo taka jest wola partii.Teakcja piotrowicza zadna te osoby ida do tk badac co jest konstytucyjne a co nie do tego obiadki prezes z kaczyńskim.
Tu masz pecha bo ja akurat studiowalem rok czasu na koźmińskim i wiem jak ue jedt zorganizowana i to polsa dostosowywala prawo pod ue a nie odwrotnie.Takze pod kontem finansowym.To był proces i mysmy musieli się distosować tak jak ukraina dziś jeśli chcę wejść.Dkaczego tak się dzieję nie dlatego ze rsalizujemy niemieckie intersy tylko dkatego ze jest przeplyw uslug towarów i ludzi.Jeśli prawo nie byloby spójne o kazdy kraj muał wszytstko inaczej byłby zwyczajnie burdel.Dkatego kraje godzą się na ustepstwa dla wspolnej wygody.Co do praworzadmiści ue ją pilnuje aby obywatel ue w tym polak miał w kazdym kraju w miarę równe pdawa.W przyoadku polski mamy doczynkenia z zytuacją gdzie pis nie ma wiekszosci konstytucyjnej do zmian ktore wprowadził.Nie ma woli spoleczenstwa do tycb zmian.Szydlo nie oglosila wyrokow tk i czeka ją TS jeśli zmienia sie rządy.Pis obecnie to polityczna grupa przestepcza ktora zlamal najwazniejszy akt panstwowy konstytucje ktora chroni ludzi orzed zakusami panstwa.W tym wypadku chodzi o bezkarniść aby kraść i utrzymywać wladze.Dlatego proszę nue mieszać pisu z polską i suwerennosć polski bo pis dziala tylko i wylacznie we wlasnym interesie i proszę mnie z pisem nue łacxyc gdyz sa to polityczni orzestępcy i nie miezzac w ich brudne interesiki polski.Iczekuje przyklsdnego rozluczenua tych orzestępcow po zmianie wlsdzy co nie bexzie proste.Prosze nie naduzywac sliwa suwerenności czy narodowości do wpriwadzania tylnimi dtzwiami autokracji bo to co pyszesz jest zwyczajnie bezczelne!!!! Co fo 150mld ue to kraje demokratyczne i nie koniecznie musza chcieć placic kasę na auokrację.Cieszę sie ze ue gdzie polska w oarkamencie europejskim reaguje na putinuzacje polski i walczy z politycznymi przesteocami z pisu.Oczywiscie brak kasy boli ale dka przyszlych pokoleń zdrowe ramy oanstwowe 3 podział wladzy jest istotnniejszy w tym momencie.Powinmo sie wprowadzic bezwarunkowe 25 lat wiezienua za łamanie konstytucji i za powrotu do prl distosowanego do dzisiejszych czasow.

0

@hayek no nie wiem czy konfa chce comolwiek zrobic w ciagu tego miesiaca mentzen kilkukrotnie sobie zaorzeczał czy wejdzie w koalicje czy nie ostatnio bosak stwierdził ze nie.Jeszcze się nye spotkałem z sytuacją aby nie doszlo do wyborów a partia wycofywala się ze swoich obietnic.To robienie debili ze swoich wyborców.Jesli konfa nie wejdzie z nikim w koalicje dalej bedzie kanapowa bo to wygodne.Jesli wejdą z pusem to napierdalac sie bedą z ziobro o schede bo ten bexzue sabotiwal wszystko a pus musi dać jase swoim to bedzie tragedia.Dalej nie bedzue zadnych obnizek pidatkow moze jakies prooagandowe luzniecie z prostej orzyczyny
1 fundusz covidiwy 270 mkd dlugu
2 wojsko 200 mld dlugu program kupiwania trwa lodzie pidwodne
3 sluzba zdrowia 20 mld dlugu plus inwestycje
4 dalej sieci 130 mld
5 a gdzie rezzta oze i atom same turniny wiatrowe 16 mld......
Zacytuję kaczkę my nie msmy sezamie otworz się mamy ti co zabierzemy ludziom
Jesli luczysz na konfe to sie przeliczysz mo chyba że w tym siedzisz i liczysz na profity i chcesz oglupiać ludzi.
Jedyny zysk to opozycja ktora zniesie jare 1 mln i zalatwi kpo 150 mld i to jedt faktyczna finansiwa róznica dla polski. O stad jakies obmizki beda bo oze obnizy ceny.A zadni eurosceptycy tego nue dostaną.Zreszrą ziobro w koalicji z konfa i pysem o to zadba.Mamy kialucyjny dramat albo kanapową konfę.Czyli zmarniwany glos.

0

@Borneo Przekonałeś mnie, oddam głos na PiS w październiku :D

0

@hayek no rozumiem za pewne siedzisz w tym;) i srasz po dupie i dobrze.Czekam do wyborów aby zaglosować na opozycje a po lex tusk i próbie wygrania pod stołem bedzie ti tusk bo sie jego najbardziej obawiacie oatrząc na tvp.Jak pis przegra wybory otworze szampana:) a dodam tylko ze wcale po to nie jest moja partia.Zwyczajnie chce pis od wladzy wypierd.Pozdr:)

0

@hayek
No włsśnie szykują sie kolejne problemy przez pus i dlatego zaglosuje na opozycję ktora z tym lroblemow nie bedzie miala i utrzyma demojracje w Polsce
https://wiadomosci.wp.pl/komisja-europejska-sklada-skarge-przeciwko-polsce-chodzi-o-trybunal-konstytucyjny-6921251389332448a

0

@Borneo PiS się tak przejmuje skargami jak Putin nakazem aresztowania przez MTK xD Nawet ich skuteczność jest na tym samym poziomie :D

0

@hayek pętla się za cieśnia dlugi yrzeba spłacać a drożyzna i kłopoty bedą coraz wieksze nie zrobili znian w energetyce obecnie chcą kupić od zakładów energetyczmych elektriwnie węgliwe za 60 mld z obciązeniami z dlugami na 10 mld dolicz ti kolejnych dlugów tych patafianów.Mam ich głeboko w dupie czym się przejmuja czy nie tylko polski na kolejną ich nkeudolna jsdencje nie stać.Świat ucieka nikt się na nich igladać nie bedzie zwyczajnie będzie coraz drożej a my bedziemy niekompatybilni zresztą.Bedzue drukowanko drogie pożycznoko i wyciąganie kasy.Cytując kaczyńskiego.My nie mamy sezamu otwórz się to ci mamy to jest co zabierzemy ludziom.No niestety koszty ich orzetastają nie reformuja i dlugi risną to amotorzy a mnie się kierunek grecjo nie widzi.zmam ivh e dupie wyborach glosuje przeciw nim.Nie utożsamiam pisu z racją stanu polski.Nie są moimi przedstawicielami w momencie złamania konstytucji na ktorą przysięgali.Ich slowo nie ma dla mnie zadnego znaczenia.Złamali przysięgę są nirwiarygodni niech spierd.:)

0

@Borneo


Tak apropos łamania konstytucji/praworządności, ciezko o większy autorytet w tej dziedzinie niż prof. Łętowska.

0

@hayek napisz do autorki:)jednak w kontekscie praworzadności polskę oceniali specjaliści komisja za nim wyslała do tsue aby rozsadził sprawe poprosiła komisje wenecką która jest organizacją miedzynarodową z całego swiata.Rządy z całego świata wystawiaja tam wybitnych prawników czesto z przyslowiowego tk której zadaniem jest pomoc rządom czy tym co potrzebują w tym wypadku ue aby wydać opinie czy coś jest demokratyczne czy nie. Jakie to bedzie wprowadzenie powodować konsekwencje i tu opinia była negatywna dla pisu zresztą nie pierwszy raz .Bo waszszczykowski sam się zwrócił do komisji weneckiej o weryfikacje ta potwiefdzila ze to prawo jest złe.Oczywiście jednym z zadań komisji ueropejskiej jest weryfikacja czy kraje ue wprowadzają prawo zgodnie z prawem ue i mają sztab prawników którzy to weryfikują sami swietnie wiedza ze pusiwskie prawo to lipa.Jeżeli jest problem i jest konflikt z rządem, kierują sprawę do sądu, ktory weryfikuje wprowadzane prawo i jeśli wychodzi poza ramy ue wtedy są nakladane kary.Tufaj weryfikacja pisu była dokladna.Rozne tu instytucje to sprawdzały.Też Obama ktory ns harwardzie studiował prawo i robił doktorat z konstytucji rownież negatywnie oceniał pis.Tutaj wszyscy swietnie wiedzą co sie dzieję.
Dodam że problem sprawiają 1 kraj putinowskie węgry i partia pis z ziobrem.Bo Polska nie dała na te zmiany zgody bo pis nie ma większości konstytucyjnej mówimy tu o dzialalnisci pisu i solidarnej polski ktora na tą działalność nie ma mandatu.Natomiast orban miał konstytucyjna wiekszość pis - nie zwiazku z tym robi to wbrew Polsce.Nie ma mowy o jakiejś suwerenniści.Chodzi o bezkarność utrzymanie władzy i złodziejstwo.Gadki o suwerennośći możesz sobie wsadzic w bajki dla dzieci albo w radio trwam;) czy tvp, tam elektorat jest mierny ,bierny ale wierny;)Problem jest tez w izraelu i tam ludzie protestują ,bo się zorientowali co chcę wprowadzać skrajna prawica jest to rak.Dlatego czekam na wybory aby zagloswać lrzeviw pisowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?