- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 870 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 870 Culés
11
Aha..ta Julia to ta dziewczyna, której chłopak został zamordowany w Poznaniu przez jej byłego chłopaka..
https://x.com/tonychin0/status/1681316195532947458
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @AFA90
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@tomek8756 zostawiła typa bo był pewnie pierd****ty, a wykopki stworzyły sobie narrację, że zdradziła narzeczonego z kochankiem i się teraz mszczą takimi akcjami. Ale to trzeba mieć smutne życie. Zresztą kilku takich wykopków i tutaj można zauważyć.
16
@tomek8756 @VegetaPolska jak ci nie wstyd xd
1
@PatrychoO ale to nie wykopki stworzyły taka narracje tylko wyborcza albo Onet albo inne gów.omedia tak pisały
0
@tomek8756 Lubię czarny humor, ale moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie żarty.
0
@ObiwanKenobi a nawet gdyby to był kochanek, co jest wymysłem gazety, to znaczy ze ta banda pojebow i nie lepsze baby mają po niej jechać?
1
@ObiwanKenobi a ci od razu podłapali
1
@tbas zawsze myślałem, ze ludzie są z reguły normalni i w sumie tylko takich znałem. Od czasów internetu widze, ze ci normalni są jednak w mniejszości albo raczej ci idioci są najgłośniejsi i wszędzie ich widać co pokazuje sytuacja z tą dziewczyną.
Niestety każdy na jej nieszczęściu cos próbuje pokazać/ugrać zaczynajac od tych wyzwisk i „jechaniu” po niej a na dyskusji o zakazie broni kończąc.
0
@tomek8756 i nagle wszyscy pomyśleli o kucharku
0
@ObiwanKenobi no właśnie i im chcesz dać broń?
0
@tbas raczej wole im zabrać internet
0
@ObiwanKenobi i dać broń?