- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
1
Jak nie bedzie grał to zrobi się naprawdę żółw;)czego się nie zrobi dla kasy;)
Według najświeższych informacji opublikowanych przez "The Athletic", szefowie PSG mogą postawić 24-latka w bardzo niekomfortowej sytuacji. Mają zagrozić, że jeśli nie podpisze nowej umowy, zostanie w przyszłym sezonie przyspawany do ławki rezerwowych.
2
@Borneo złota klatka, za jakiś czas będzie info że przedłużył kontrakt, będzie zarabiał pierdyliard cebulionów i PSG to klub z jego snów, a cyrk wróci znów na rok przed końcem kontraktu
5
@Borneo Jego prawo odmówić przedłużenia, ich prawo odsunąć go od gry (chyba, że kontrakt mu ją gwarantuje w jakiś sposób).
2
@Borneo Rodzinna atmosfera w najbardziej romantycznym klubie świata.
0
@Borneo jakie to jest słabe. Podpisali kontakt na dwa lata, a zmuszają by kontrakt trwał dłużej inaczej nie grasz.
2
@Borneo nic mnie bardziej nie śmieszy jak kwas w tym pseudoklubiku:D
1
@tbas "jakie to jest słabe. Podpisali kontakt na dwa lata, a zmuszają by kontrakt trwał dłużej inaczej nie grasz."
Prawda? Nie to co u nas, kontrakt na kilka lat, a masz wypier... teraz, bo trzeba miejsce zrobić i budżet zwolnic. Albo jak śmiesz oczekiwać tyle kasy, na ile się umawiałeś, zamiast kochać klub bezinteresownie. To są te detale :).
0
@Dari0G pokaż komunikację naszych, odejdź bo ławka. Nawet Lenglet zabierają do USA, Dest itd.
1
@tbas Nie możesz być aż tak zaślepiony, by nie pamiętać jak wypychano piłkarzy z Barcy, jak rozpętywano kampanie medialne poprzez kontrolowane przecieki odnośnie np. wysokości kontraktów itp. De Jong najlepszym przykładem. Albo jak kreowano piłkarzy, którzy zgodzili się przesunąć płatności w czasie, a teraz przypadał ten właśnie czas spłaty, na bezdusznych chciwców, którym nie zależy na klubie, a tylko na kasie. Nie bądź hipokrytą. PSG pilnuje swoich interesów, a Mbappe swoich. To normalna sprawa.
0
@pikass14 tak może być;)
0
@Dari0G zobaczymy tyle kasy nie chodzi piechotą jednaj słabe z obu stron
1
@FcPortoFan1999 to prawda arabowie niczego tutaj nie osiągneli plus dka klubu ze osrodek im wyremontują treningowy.Ale reszta....
0
@tbas z obu stron to słabe jeśli idejdzue za darmo klub bedzue miał problemy
0
@Kinginiesta cos w tym jest a moze jezzcze w Real bić
0
@Borneo To prawda. PSG chciało go za wszelką cenę zatrzymać poprzednio, więc zgodzili się na absurdalne warunki i wtedy wygrali tę bitwę. Ale nie wojnę jak widać. Teraz są przerażeni, że może odejść za darmo i jeszcze będą mu musieli tę premię lojalnościową zapłacić, więc robią co mogą, by temu zapobiec. Rabiot siedział na ławce, więc Mbappe też może. Obie strony mają swoje racje, więc wypada tylko usiąść, wziąć coś do przekąszenia i oglądać te igrzyska.
0
@Dari0G ie wiem czy Mbappe bedzie chcial się poswięcić dla Realu maja w tej chwili najslabszy zespoł od lat
0
@Borneo Ale właśnie to nie tylko o Real idzie, a o poważne pieniądze. Jeśli zgodzi się na odejście teraz, to straci bodajże 90 milionów premii lojalnościowej od PSG i nie dostanie premii za tzw. podpis od nowego pracodawcy za to, że przychodzi jako wolny zawodnik. Poza tym ciekawe, czy Real zgodziłby się zapłacić teraz tyle kasy, ile pewnie zaśpiewałoby PSG, skoro za rok może nie płacić nic (choć z drugiej strony już się raz sparzyli na takich kalkulacjach). Mbappe kombinuje, by upiec kilka pieczeni na jednym ogniu i tego (moim zdaniem) obawia się PSG i wściekli są, bo jak mu się uda, to wyjdą na frajerów. Gdzieś czytałem, że może to nawet doprowadzić do poważnych problemów z FPP w tym klubie, choć patrząc przez pryzmat dotychczasowych poczynań PSG, wydaje się to niemożliwe.
0
@Dari0G o tym mówię tez hak bedzue grzał lawę to id sponsorów moze jssy nie zobaczyc